1. 1.
  galatasarayın kendi evinde 6 1 yenilmesinden sonra attığı tweet sebebiyle beşiktaş klübü tarafından bir beşiktaş sporcusuna yakşmayacak davranışlarda bulnmasından dolayı serbest bırakılmış sporcudur.
  1 ... hotcat
 2. 2.
  ekmek yediği kaba pisleyen sporcudur.
  (bkz: kan alırlar kamil kan)
  2 ... let s get out of here
 3. 3.
  Sporcunun yaptığı hareket bence yanlış bir hareket değil. Futbolu düşmanlık, ayrımcılık, magandalık olarak görenlere ders niteliğinde ve hangi takımdan olursanız olun bir avrupa takımını değil kendi ülkesinin takımını destekleyerek kendi takımının taraftarlarının dahi bir türk takımı ile alay edimemesi gerektiğini anlatan bir hareket. Ancak başbakanın ofisini basmaya kalkan bir taraftar grubu olan takımın yönetiminden bunları anlamasını bekleyemezsiniz. Onlar ancak terörizme destek verirler

  Not: Gezi olaylarından önce Beşiktaşlıydım.
  2 -5 ... siz hepiniz ben tek
 4. 4.
  adam açık açık gs ile maç yaparsak şike yapabilirim demeye getirmiş. bunu diyen de 17 yaşında bir sporcu!

  yetmemiş, sonradan kendisini uyaranlara akıl vermeye kalkışmış. valla bunun gibi ağır liselileri kapı önüne koymaktan başka çare yok, resmen haketmiş.

  şimdi o çok sevdiği gs'li abileri onu gs'ye aldırsın, zira onlara da bunun gibi sporcu müsvetteleri yakışır...
  1 -3 ... bozukpara
 5. 5.
  Bir gün öncesine kadar kendi ülkesinin takımının fark yemesinden zevk alıp dalga geçen yavşaklara delikanlılık dersi verdirten genç oyuncu.öyle ki bahsettim bu insanlar dün hehehe madrid nasıl koydu diyerek kıçını yırtarken bugün linç kampanyası başlatıp oraya buraya delikanlılık dersi veriyor.yanlış anlaşılmasın çocuğun yaptı hareket hatalı hatta bir fiyasko ama sözleşmesinin feshedilmeside hiç de adaletli değildir şayet bu ülkede sahada ırkçılık yapıp hala barınabilen insanlar varken.
  1 -3 ... stever rogers
 6. 6.
  kutay'ın tabii ki beşiktaş'lı olmak gibi bir zorunluluğu yok ancak kendi twitter hesabından beşiktaş'a hakaret eden bir oyuncunun takımda tutulması gibi bir durum söz konusu olamaz. sizler çalıştığınız şirketle ilgili aşağılayıcı birkaç yazı yazın bakalım kaç dakika tutacaklar sizi oralarda.
  3 ... sutyeni kopuk ciplak dunya
 7. 7.
  çok sevdiği galatasaray'a siktirip gitmesi gereken bebe.
  1 ... persheid
 8. 8.
  17 yaşında kanı kaynayan, soğuk kanlı düşünemeyen çocuk. klavye başında yaptıkları çok fazla yargılanmamalı. belli ki gönül verdiği takım galatasaray' a yapılanlar ağırına gitmiş, sinirine de hakim olamamış.

  beşiktaş da yol geçen hanı değil, yaş kaç olursa olsun uyulması gereken kurallar var. bu sadece beşiktaş için geçerli olan bir durum da değil. farklı takımların farklı sporcuları böyle bir davranış içerisinde olsaydı, onlar da bu şekilde bir muamele görürlerdi.

  zaten bu şekilde olması da gerekli. düşünsenize galatasaraylı bir sporcunun 6-0 lık biten fener maçını hatırlatmasını. ya da fenerli bir sporcu, şampiyonlar liginde sıfır puan çekilmesini hatırlatıyor.

  ha bir de şöyle bir şey var. gittiği takıma göre konuşan emre' ye de kızıyoruz. asıl soru, bir sporcu ne kadar taraftar, ne kadar profesyonel olmalı?

  ben ne bileyim amk!
  1 ... sessizdeydi duymamisim
 9. 9.
  Galatasaray la 6 arti 1 yilligina sozlesme imzalamis.

  Simdi onlar dusunsun.
  2 ... frekans
 10. 10.
  Adamın gönderilmesi son derece yerinde ve şık bir şekilde olmuş . Artık istediği yorumu yapabilir . FB de gökhan gönül fanatik beşiktaşlı ve dövmesi olan birisi . Profesyonel olarak onu örnek alabilir kendisine .
  1 ... mkezer56