bugün

sadece erkeklerin beyin kıvrımlarında hayal boyutunda dolaşan, gerçekleşebilitesi çok düşük, hiçbir kusuru olmayan, tüm olumsuzluklardan arındırılmış, tahminen cennet hurisine benzer kadındır.
eski sevgilerden bir karışım yapıldığında özellikleri kolayca belirebilen kadın. lakin ne mümkündür.
(bkz: pasaklı kadın)
kadı kızında bile mutlaka olduğu için mümkün olmayan mevzu..

(bkz: kusursuz kadın yoktur kusursuz erkek vardır)***
Kusursuz erkek sayısına eşit oranda görülebilen kadınlardır.
(bkz: evlenilecek kız)
14 şubat tarihinde doğmuş, edilen çıkma teklifini 14 şubatta kabul etmiş, hatta tüm özel günleri de bu tarihe getirmeyi başarmış kadındır. bıktım usandım sözlük.
türk olan kadındır. *
(bkz: adriana lima)
olmayan kadındır.
5 numara kavanoz dipli gözlük sahibinin eşi.
afrodit *
ölü kadındır.
erkeklerin kadınlardan beklediği anlamsız beklentiler zincirinin olamayan halkasıdır.
kusursuz kadın bir noktadan sonra sıkmaya başlayacak olandır. iyi düşünün..
ajda pekkan'ın vitrin şarkısını kendisine addeden * kadındır. *
merhaba demişliğimiz vardır.

oturup sohbet edersin, bıktırmaz.
oturup susarsın, bıktırmaz.
öpersin, gezersin, yüzünü yukarıdan aşağıya avucunun içiyle sıvazlarsın, dünyalar senin olur.
yok dersin, farketmez der.
yok der, bitersin. onu bile kusursuzca yapar. hayatını bitiriverir. net, güneş gibi.

doğayı sever, kurdu kuşu sever, kıskanırsın ama sevmeyi de kusursuz yapar. alkışlarsın. galiba çevresinde bir sevgi çemberi var o çemberin içine giren dokunulmadan dahi olsa seviliyor. o çembere giren nesnelerin halini görmüşlüğüm varda oradan bilirim. sarhoş oluveriyorlar. gül, kedi, portakal suyu, amir, memur, anne, baba farketmiyor. gönüllü köle oluveriyorlar.

zekadan dem vurursun, ağzın açık kalır, dinlersin net, kararlı, alkış tutulacak fikirlerini. zeka da o çemberin etkisine girmiş, köle olmuş dersin.

ya güzellik dersin, ben varım ya der, net ve kendine güvenli. başkası dese s*ktir derim ki hakeder, diyemem susarım, haklıdır.

+baksana son kez bu tarafa görmem belki bir daha.
-ben bakamam, susucam da, konuşmayacağım, sen bak istiyorsan.

sonra gider, sıkılmak kusur mu ki derim. savaşın büyüğünü veririm, kendi gücümü, kendi gücümle bastırmaya çalışırım ki, denk güçler olduğundan hayli kayıplı geçer bu savaş. kazananı yok, kaybedeni ben.
kapatırsın romanın kapağını, kahramanı yeniden ortaya çıkmasın dilersin. bir süre çıkmazda.

sen benim olmayacaksın ya sana sinir oluyorum der. oturup kitap yazasın gelir uzun uzun açıklayıp anlatmak için.

her kalpte geçmez bir yara vardır ya, seninkinde de ben olacakmışım. istemezdim aslında.

3 boyutu mücadele edip kendi lehine kullanırsın ama 4. ye zamana hükmün geçmez. silmiş bişeyleri

sonra bi resim, film, bir ses ondan izler taşır. beyin hazırola geçer, köle gibi.

geçmişini öpeyim senin manyak beyin.
kusursuzu geçtik iyi geçimli olsunlar kafi denilecek durum bir çok insan için.
ütopik bir kadındır. daha iyisini bulamadık ne kusursuzu. insanoğlu nankör işte.
ne yazık ki varolmayan kadındır.
sevmeyen erkeğin mutlaka bir kusur bulmaya çalışacağı kadındır.
hepimiz kusurlarla doluyken, kusursuzu aramak saçma değil midir? ezilmez miyiz onun mükemmelliği altında, sevilebilir miyiz sizce?
kusurlu bir insana katlanmak sizin kusurlarınızı örter,siz mükemmele yaklaşırsınız.
o size katlandıkça mükemmelleşir.
beraber kusursuz bir ilişki yaratma çabasında olun derim.
seksi olmayan kadındır. bir kadını seksi yapan onun kusurlarıdır.*
(bkz: beşer şaşar)
mutlu edebildiğiniz tüm kadınlardır.
güncel Önemli Başlıklar