bugün

az önce telefona gelen mesaj, çoğu kişinin telefonuna geliyordur ve insanı sinir eder. bazen evin yanar bazen babana birşey olur diye uyarırlar. hatta gönderirsen gece gelip melekler avucuna gül koyacaklar gibi ifadeler söz konusudur.

kusura bakmayın yazmak zorundayım ile başlayan bu mesaj şöyle devam etmektedir;

okumadan en çok istediğin şeyi içinden 3 kez geçir.....geçirdekten sonra altın daki yazıyı okumayı untma .....bismilahi rahman irrahim la havvle kuvvet illa billahi alliyul azim ...amin bu msj 10 kişiye gönder eğer siler vea göndermesen......allah sevdiğini elinden alsın ....şimdi saattine bak 9 dk sonra seni ......mutlu decek bi olay olacak.

not: arkadaşlar kimseye göndermedim sonuç sevdiğime birşey olmadı, ayrılmadık ve telefonda mesajlaşmaya devam ediyoruz. gönderen kişi mutlu filan olursa bir zahmet özel mesajla bildirsin.
(bkz: benim ergen arkadaşlarım da var)

edit: gaçının laann aramızda bu mesajı gönderenler de var. *
ben göndermedim ama mutluyum. bu bişe ifade ediyo mu?*
bu tip mesajlar atan insanları hayatımdan bir bir çıkarmamla son bulmuş olaydır. artık ne böyle mail ne de mesaj alıyorum. şiddetle tavsiye edilir. benim gibi obsesif insanlara atmayın böyle mesajları yoksa cidden can sıkıcı sonuçlar doğurur.
(bkz: tuttum yarrağı siktim formatı)
kafa siken mesajlar kategorisinin giriş cümlesi...

+ kusura bakmayın yazmak zorundayım. bismillahirrahmanirrahim...
- harbiden yazmışsın be hocu.
+ xd
doğmatik düşünce ve fikirlere sahip insanların, mesajın içinde dini ögeler taşıdığı için gönderdiği, kısaca kafa siktiği laf salatası ile başlayan söz.
yazan kişi 95 doğumludur, yada küçükken aile içi şiddet görmüştür. O ne lan öyle?
güncel Önemli Başlıklar