bugün

evet efendim...

sözlükte bakire bayan olmadığı iddiasının dile vuruluş cümlesidir. evet dindoşlar aynen öyle. sözlükte bakire bayan yoktur. katıldığım msn zirveleri, toplu konuşmalar, buluşmalar ve maklube zirvelerine katılmak isteyen bayanların ahlaki yapısını ve oy verdiği partiyi incelediğimde vardığım kanaattir.
ayrıca benim olduğum sözlükte bakire yoktur, olsa da 3 vakte bekareti gider.

elime kız giren dul çıkıyo derlerdi eskiden. ay kahretsin çok yakışıklı, kaslı ve büyük penisliyim. nerden duyuyosa kızlar artık. bıktım yaa.
(bkz: aradığınız bakireye şu anda ulaşılamıyor)
abazan ve şakirt curuhunun sözlükte fazlalaşmasının ektileri.
kusura bakmayın ama sözlükte troll çok diye cevap verilebilecek yargı..
Zirvelere katılan bayanların, tutumundan, partilerinden bakire olmadıklarını tespit etmiş yazar;
Bu başlığı açarak, gerizekalı olduğunu da bizim tespit etmemizi sağlamıştır.

(bkz: Ne olacak şimdi)
yok canım ne kusuru milletin derdi bizi mi gerdi denebilir kibar olarak.
bakire arayanda yok herhalde. hala söylüyorum da yıl 2011 millet marsa falan gitti sen bakire ara hala bulursun.
"o zaman az kullanılmışıyla idare et" diye cevap beklenen söylemdir.
atarlı sazan bakire avı.
sözlüğe bilgi öğrenmek ve paylaşmak haricinde giren kişi söylemi.

Sana ne kardeşim milletin bacak arasından? Bakire bakire diye tutturuyorsun da, bulsan bakireyi en önce sen halledersin.

Mevlana ne demiş? "ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol."

Görünüşte bekarete önem verip de pratikte her naneyi yersen, yerim ben senin dürüstlüğünü.

Kılıf da hazır zaten değil mi? Erkeğin elinin kiri... E o zaman da kadının eteğinin kiri. Bir de o bakımdan düşünün.
sözlüğün aşıklar kerhanesine dönmesini sağlayan önerme. neye göre ölçüldüğü merak edilen tarafıdır. *
burda da mı, yeter be birazcık fazla değil birazcık duyarlı olunması gereken konu, yoksa yok sanane.
çok deli tümevarımdır. öyle böyle değildir yani. kaynağı için:
(bkz: anan da mı yazardı mübarek)
''kusura bakmayın ama...'' gibi bir önermeyle, daha en başından beri yaratacağı tartışma ortamının hesabını yaptığını belli eden, ekran başında ellerini ovuşturup bakire kızları düşürme telaşıyla avını gözleyen yazar yosmasının savıdır. savunulması lazım değildir.
aklı çükünde bir yazarın sözde tespitidir. "keşke kaslı ve büyük penisli olmak yerine biraz akıllı olsaydın" denilecek bir yazarın deli saçması başlığıdır aynı zamanda bu başlık.
beyni olmayanların sözlükte olmasından binlerce kat daha iyi olan durumdur.
şairin de dediği gibi;

--spoiler--
kalamazsın bu sözlükte bakire en azından modlar koyar bir kere.
--spoiler--
tc kimlik numarası yerine motor şase numarası yoksa, çok da kafaya takılmaması gereken durumdur.
sadece bir önermedir.
aman efendim rica ederiz ne kusuru.
acaba böyle sex yapmayı başaran biri var mıdır merak ettiren sözcük.

yani buyuk penıslı bilmemneyim diyip acaba bu entryi okuyan kız, kadın ya da neyse " hakkaten öyle mi" diyip özel mesaj atıp sevişme falan mı teklif ediyor..

ya da bunu yazanın böyle bir beklentisi mi var.. kesinlikle beyin kablolarında temassızlık var..
Ahlaksızlık ve şerefsizliktir bu gibi beyanlar son derece mide bulandırıcı olup, bayan arkadaşların onuru kırmaktadır.
Esefle kınıyorum.
sözde sözlük kızlarını çileden çıkarması beklenen söylem.
"sözlükte bakire yok bir şey kaybetmeyiz; gerizekalı çok onu ne yapacağız canım kardeşim?" sorusuna gebe siktiriboktan bir tespit.

bile değil;

tes.
bana sorsaydınız ben söylerdim denesi durum.

uzağa gitmeye gerek yok.
en azından bakirler vardır.
güncel Önemli Başlıklar