bugün

tipine sokayım o halde denilesi kızdır.
kibarca siktir çeken kızdır .
-kusura bakma ama tipim değilsin...
+yani beni arkadaş olarak görmüyor musun?
-yooo man kafa tipim değilsin.
+harbi delikanlı kızmışsın.. bir daha aşık oldum sana...
abuk sabuk bahaneler yerine direkt aklından geçeni söyler, samimidir.
yatmak için illa ki tipi olması gerekmeyen erkek kişiye anlamsız gelecektir.
evlenelim mi dedik sanki?
en iyi kızdır. yok zaman lazım yok bilmemne diye uğraştırmaz insanı. alnından öpülesi kızdır.
söyleyeceklerim biraz uzun bu kız hakkında. uzun olan söyleyeceklerim konuyu başka yere çekmeyelim.

ben bu kızı yerim her şeyden önce. baş tacıdır. bir tanedir.

bu kız dobra dobradır, neşelidir, cıvıl cıvıldır.

bu kız yalanla dolanla uğraşmaz.

bu kız, öyle bir kızdır.

ha niye bu kadar övdüğümü, lisede '' aaa ben seni kanka olarak görüyodom'' diyen, üniversitede de bu orta çağ kültürünü devam ettiren insanları görüp hatırladıktan sonra bana hak vereceksiniz.

bu kız işi olay anında bitirmiştir. siz tır altında kaldınız, öldünüz üzerinize gazete serdiler.
çok yakında yeniden doğacaksınız emin olun.

kız demiyor ki ben çok güzelim sen çirkinsin ya da tam tersini. tipim değilsin. ne demek bu? farklı yönlere bakıyoruz, olmaz.
diğer hatunlar ne derdi?
- ya ama senin arkadaşlığına ihtiyacım var seni çok seviyorum ama olmaz. bu ne lan? ne yapacaksın böylesine? olayı ne başlattı be bitirdi; sikti lan sikti.

bir de kusura bakma demiş.
yeminle yerim ben bu kızı. *

edit: imla *
kendi kendine triplere ve tiplere bürünmüş kız...
-ayh kusura bakma tippim değilsin.
+kesekağıdı falan...? yapamaz mıyız bişeyler?
<komut aç>
<seç: elektrikli testere></seçildi>
<kıza doğru yürü></yürü>
<bağır>amına koyarım seniiiiin</bağır>
<doğra></doğra>
<kaç></kaç>
<komut kapa>
(bkz: mavi ekran)
açık sözlü kızdır. sen, benden daha iyilerine layıksın diye zırvalamıyordur en azından.
oooo o kız aşmıştır. kendini çok üstün görüyodur yada aman ya yada gercekten sevmiyodur.
" siktir git " cümlesinin güzel kızımızın dudaklarında kibarlaştırılmış halidir. Yazarımız da siktir yiyen her insan gibi bu durum karşısında içlenmiş, nefretini kusmaktadır. Gayet doğal bir durumdur, panik yapmaya gerek yoktur.
daha önce hiç aynaya bakmamış olması muhtemel bir kızdır.
maşallahlık kızdır.
Tipi sikilesi kizdir.
''sanki angelina jolie amk'' diye cevap verilecek kızdır.
kimisine tipim değilsin der kimisini fakir olduğu için istemek zenginini bulur daha zenginini bulunca ötekini şutlar sonra kendi şutlanır vs. gider böyle. ama malesef gerçek aşkı asla bulamayacaktır ne beşeri ne ilahi öyle sap gibi yaşayıp ölecektir.
''seni arkadaş olarak görüyorum'' diyen kızın kardeşi olan kızdır! büyüdüğünde o da ablası gibi olgun sözlerle sepetleyecektir talibini!
bazı eziklere kapak olmuş kızdır. (bkz: hep sarfedilmek istenen cümleler)
hayır demeyi bilendir.
+ ay tipim değilsin!
- yüz naklimi yaptırcaz?
+ -.-
+ ay tipim değilsin yea
- nasıl değilim bendeki de sakal sendeki de, bendeki de bıyık, sendeki de.
+ mavi ekran.
oldu o zaman deyip oradan efendice uzaklaşılmalıdır. aksi kızın bi tarafını kaldırmaktan başka bi işe yaramaz.
"sana fikrini soran oldu mu" diye cevap verilen hatundur.