bugün

çok kere kustuk ama en ilginç yer arayışı devam ediyor.

daha 2 ay önce damarlarında kan dan daha çok alkol varken taksim bambi restoran da kustum. önce masaya, snra kuzenim beni lavaboya götürürken mermerlere. kusarak koşuyordum adeta. belki görenleriniz olmuştur. o benim işte.

banliyö treninde 40 sn ağzımda kusmuk tutarak bekledim ve istasyona geldiğimizde kapı açılır açılmaz kustum. kızıltoprak tren istasyonundaki kalabalığa zor anlar yaşattım.

daha başka kustuğum yerler var ama normal onlar. çok kusmam fakat yarı sarhoş, böbreklerinde taş olan bir genç olarak midem bulanırsa babam olsa tanımam.

not: mideniz bulandıysa lütfen bu başlığa kusmayın arkadaşlar.
Tam öpüşme esnasında sevgilinin suratına kusmak bayağı bir ilginç gelmiştir bana.
drink responsibly yani ağzınla iç götünle değil uyarılarına kulak vererek kusmayı unuttuğum için kustuğum en ilginç yer mide üşütmesinden dolayı tuvalet olabilir.
(bkz: sol frame) sıçıldığı da oluyor ama olsun.
(bkz: 7 mm taşım var hiç böyle kusmadım)
Beşiktaş'taki kitapçının camına kusmuştum boydan boya. Ertesi gün gidip baktığımda hala kalıntılarımın durduğunu gördüm. Acaba DNA'mdan bulabilirler mi dedim kendime. Daha sonra çok fazla Dexter izlediğimi farkedip saçmaladığımın farkına varmıştım.
güncel Önemli Başlıklar