1. 1.
    Yapmak istediğim fakat yapamadığım olay. Gelen kurye benden 15 yaş büyük amk. Şimdi ben bu adama 2-3 lira para üstünü bıraksam ayıp olur çocuğa verir gibi. 5 10 versen bu sefer de bu bile bana bahşiş veriyor diyecek. Benden küçük biri bana bahşiş verse kendimi kötü hissederim. Tam para verirken de bi değişik hissediyorum, amk pintisi ölçmüş biçmiş diyecek suratıma. Bence bu kuryelik işini çoluk çocuğa versinler iki taraf da mutlu olsun.
    2 -2 ... ulkucuwolf
  2. 2.
    bahşişin yaşı olmaz birader..! o adam zaten hizmet sektöründe çalışıyor..! senin bakış açın sadece o insana kelek atmak olur..! sen adamın yaşından falan bahsediyorsun ama o adam senin ayağına o hizmeti getiriyor sonuçta..! siparişini zamanında getirirken yaşını sormuyon da, bahşişe gelince mi yaşını mevzu yapıyon yani..! o kuryenin yerinde baban da olabilirdi, sen de olabilirdin..! bırak bu ayakları..! o yaşlı dediğin adam, senden daha onurludur gururludur unutma..! 3 lira için, 1.640 liralık trajedi kasma burda..! yok nasıl bahşiş verecekmiş te, kaç yaşında adammış ta, falan da, filan da..! seni baban simit satarak falan okutuyordur eminim ki..! ne oldum delisi, kibirli ukala, cimri bünye seni..! sen 3 liralık bir adamsın unutma bunu..! ok.!? hadi at şimdi o her gün tozunu alıp parlattığın o domuz kumbarana yalp yalp parlayan o 3 lirayı şimdi..!!
    1 -1 ... kisskissbangbang
  3. 3.
    Ben yaş gozetmeden veriyorum. Bu kafa kaçıncı level aga, verirken aklımın ucundan bile geçmedi. Obsesif misiniz, para aldıktan sonra isterse gollum bile verse kabulüm.

Hoş yaptığım işin bahşişe acik kapi bırakan bir tarafi yok; yaşasın ikramiye almak...
    2 ... opus magnum ii
  4. 4.
    Dominosta çalışıp akşama kadar motordan düşen, pizzasını yetiştiremediği için bütün maaşını borç ödemekle bitiren, beçare bahşiş bekleyen, verilmediğinde zorla isteyen kuryenin ağladığı başlıktır. Maaşını da ben vereyim mi puşt. Git patronuna ağla.
    1 -2 ... ulkucuwolf