1. 1.
  rüzgara göre hareket eden kimi zaman pkk sevici , kimi zaman hoca efendici , çoğu zaman ümmetçilik adı altında türk düşmanlığı yapan yunan galip gelseydi diyebilecek kadar ağızları bok kokan karaktersizlerdir.
  19 -2 ... stallion
 2. 2.
  bugün devletin çeşitli kademelerinde yer almakta ve akp'ye oy vermektedirler.
  9 -1 ... petrauskas
 3. 3.
  kurtuluş savaşında savaşan kadınlara bakın neredeyse hepsi tesettürlü. bunu şu yüzden söylüyorum kurtuluş savaşında savaşan kadınladan muhafazakar kesim çok ama çok ağırlıktaydı. bunların eşleri olan erkeklerde savaştı. demek ki bugün kü muhafazakar kesim kurtuluş savaşında en önlerde saf alan insanlardı. diğer grup nerdeydi. allah bilir onlarda avrupaya en kısa yoldan nasıl gidebilirim vize alabilirim onun telaşındaydı. batı aşıkları.
  1 -4 ... rebel12
 4. 4.
  kurtuluş savaşında çoğu kadın tesettürlü imiş.... sen anadolu insanın başına bağladı baş örtüsü ile aman tek bir saç telim bile gözükmesin ama kıçıma tayt giyebiliyim dudağıma ruj sürebileyim diyenlerin taktığı rahibe bonesi olan tesettürü karıştırmışsın
  5 ... stallion
 5. 5.
  çoğu şimdi osssssmanlı torunuyum deyip

  anırıp geziyor.
  1 ... timur cengiz hulagu
 6. 6.
  Bugünlerde en kilit mevkileri işgal eden “evet işgal eden” cumhuriyet düşmanlarının torunlarıdır..

  Örnek vermek gerekirse Fatih Tezcan.
  1 ... elimizde kalan tek nick teknik
 7. 7.
  aynı zamanda vatansız piç kurularıdır. türklük ve türklüğe dair her hangi güzel şey varsa karşısında dururlar. ülkenin kurucusuna saygı duymayan soysuzlardır.
  ... lagavulinvebazlama
 8. 8.
  bunlar aynı zamanda yüzsüzlükleri ile bilinir her hatayı elde arar şapkasını önüne koyup biz nerede hata yapıyoruz deme cesaretini bile kendinde bulamazlar suratlarına tükürsen şükür der geçerler.
  -1 ... stallion