1. 1.
    (bkz: beyninin üstüne oturmak)*

yıllar sonra gelen edit : başıma kalmış başlıktır.

efenim, ütopyalarında tarih olmayan bireylerin serzeniş cümlesidir.
    51 -7 ... objebi
  2. 2.
    (bkz: kurtuluş savaşı yok zafer yok ne var allahsız)
    yalnız aklıma bişey takıldı: savaş yoktu da o kadar insan toplu intihar mı etti?
    85 -5 ... dunden sonra yarindan once
  3. 3.
    (bkz: there is no spoon)
    8 ... 7th son of a 7th son
  4. 4.
    grup 84 ün dünyanın en iyi rock grubu olması gibi bir düşüncedir. tarihini inkar eden, zamanı gelince şerefinide, insanlığınıda inkar eder.
    18 -2 ... west
  5. 5.
    500.000 vatan evladı ve yüzbinlerde anzak askerini çanakkale'den uzay gemileriyle mi taşıdılar dedirtesi asılsız iddia. Bu adamlar evden çıkıp kaybolmadı ya. Sanki tarihçiler benim anlamadığım bir başka iddiada bulunmuşlar da benim kafa almamış gibi geldi bana. Bu kadar ucuz olmamalı.

Edit: izleyenlerden çok sayıda mesaj, mms, sms, kpds, öss alıyorum. Çanakkale'nin Kurtuluş savaşı ile ilgisi olmadığı bilgisini vermişler. Teknik açıdan doğrudur. fakat gel gör ki bu değişiklik özünde anlatmak istediğimi değiştirmemektedir. Bu sebepten de entry'im aynıdır.
    11 -8 ... jacksparrow
  6. 6.
    kandırmaca. niye direk "kurtuluş savaşı yoktur" değil de "kurtuluş savaşı gerçekte yoktur." o "gerçekte" kelimesi neyi ifade ediyor. o beyinsiz tarihçilerin gerçeğini mi? zıçarım öyle tarihçilerin gerçeğine.
    12 -2 ... akmai
  7. 7.
    Evet bazı zeka fukaralarının anlayamayacağı boyutta bir olaydır.. Onlar yoktur diyorsa yoktur.. Hiç üzerleine gitmemek gerekir bunların. Allah akıl vermemiş ampule diyelim.
    7 -2 ... udnapistim
  8. 8.
    kurtuluş savaşı yapılmıştır ancak bu çok düşük yoğunluklu bir savaştır.Anlatıldığı gibi yedi düvele değil sadece yunanlılara karşı cephe savaşı verilmiştir.3 senelik düşük yoğunluklu savaşta türk tarafından ölen insan sayısı beşbindir.Bugun doğuda yapılan mücadelede bile buna yakın şehit verilmektedir.

Ayrıca bu savaş ortak milli bir ruhla falanda yapılmış değildir herhangi bir sebepten orduya katılmak istemeyenlerin cezası kurşuna dizilmektir.Bu konularda daha çok bilgi sahibi olmak isteyenlere başlangıç için engin ardıç tavsiye edilir, ilkokul hayat bilgisi kitaplarını aşmak lazımdır netekim.
    7 -18 ... abi bana yerversene
  9. 9.
    böyle birşeyin olma ihtimali bana sayısal loto çıkma olasılığı ile aynı düzeydedir. birtakım insanların ilgileri kendi üzerilerine çekmek için söylediği; aslında kendilerinin bile inanmadığı, yalan bile denemeyecek komik söylem.
    4 ... darkwingsoul
  10. 10.
    kurtuluş savası hakkında karanlık noktaların oldugu gizlenemez bir gerçektir.
    net olan şudur ki, inönü savasları gerçekte yoktur.
    6 -11 ... beklediginiz lider benim