bugün

taner yıldız isimli sakallı kişidir.

üzeri pislenmesin diye madenden çıkan-kurtarılan işçilerden uzak durmuş bir toka bile etmemiştir.

değmesin yağlı boya;
görsel

bu da ecnebi bir memleket olan şili'den;
görsel

bakınız elin gavur devlet başkanında nasıl insan sevgisi var...
madenci için iyi olmuştur. hayatında haram yiyen insanlara dokunmadığı için madencimizi o pis elleriyle kirletmemiştir.
iyi yapmıştır. çalışan o güzel insanı kirletir falan. olmaz.

aferin biliyor ne olduğunu...
kedileri sever, madenciyi sevmez. bir trafo patlaması da tabi akla yakin zamandan bir ironinin gelmesini sağlayan sakallı israil d....larindandir.
Sakallarını tek tek cımbızla yonma isteği uyandıran bakan. Sahiden bakan ama adamlar anca bakıyor... sadece bakıyor.
bir fotoğraftan bu tür fenomonlerin çıkarılmasını yanlış buluyorum. bilhassa şili özelindeki olayla bu olay çok farklı. şili'de sağlık durumları pekala iyi olan, 2 ay aradan sonra çıkartılan işçilerin, halkla ve devlet ricali ile bir kucaklaşması vardı. burada bir felaket var. ağır yaralılar mevcut. hastaneye gönderilmesi gereken, orası burası kırık, tıbbî müdahaleye ihtiyaç duyan işçiler var. bakan işçilerin üzerine atlayasaydı da şov yapıyorsun denecekti, adım gibi biliyorum. bunları da ne akp'yi ne de taner beyi savunmak için söylüyorum. abartılı muhalefet, iftiradır, başka bir şey değil.

şöyle bir resme de rastladım internette: https://pbs.twimg.com/media/BntRKhWCcAEpePM.jpg
Bence de uzak dursun tertemiz madencilerimizi kirletmesin dediğim zat.
Kömür tozu içinde evlat olsa sevilmez bu köylüler, o yüzden uzak duruyor kaşı siyah, saçı-sakalı beyaz bakanım. Hüloggghhhh.
işini yapmıştır. (bkz: bakan)
Mariantuanet'in oğludur. Takım elbisesinin fiyatı kadar hayata önem vermeyen bir memeli türüdür.
yolda görse madencileri arabalarına almayacak olan karaktersizlerin,
ak partili olduğu için o madencilerle seçimlerden sonra dalga geçenlerin madenci seviciliği hiç de samimi gelmiyor,
halk bu yavşakların yavşaklığını gayet iyi biliyor, her şeyi gayet iyi görüyor,
çalın oynayın kendi kendinize işte,
saçı sakalına karışmış iran mollalarına benzeyen başka bir ülkede ancak cami imamı olabilecek bakandır.
güncel Önemli Başlıklar