bugün

Yok yok o beni hiç sevmedi kazım.
Galaksinin en harika dizisi. Usta tiyatrocularin etkisi buyuk..
ilk sezonu en iyisiydi çünkü anlatacak bir hikayesi vardı.
Müthiş bir dizi ama bunun üzerine dizi gelmez demek biraz abartı. Ezel en iyisidir. Şahsımca ezel'den sonra da suskunlar, behzat ç. Ve leyla ile mecnun gelir. Sonra kurtlar vadisi.
Dağda keklik burda domates. Yokluk görmemiş gibi konuşma lan.
görsel
görsel
Esther Hirch gibi ateşli bir kadına sahip dizi.
Türk Milleti'nin mahfının belki de en büyük sebebi bu dizidir.
yılmaz güney filimleri nasıl 70'lerin beynine
sıçtıysa bu da bu dönemin beynine sıçtı..
millet mafyalara, haraççılara, kumarcılara hayran oldu.

amerika - hollywood etkisi . 100 seneden beri yapılan
" gangster " , " al capone " ," chicago " ,ve tabii
" godfather " , " il padrino " , "baba " reklamı .

" kanunsuzluk , mafya iyidir " propagandası .
çünkü mafya demek , eşkiya demek para için
her şeyi yapan insanlar demektir . ve bunlar
amerikaya da çalışabilirler . mafya , amerikanın beşinci
koludur .
Kurtlar vadisi kendini çok akıllı sanan cahilleri yönetme dizisidir. Zırcahiller vatan kurtardım sanarken, asıl vatan kahramanları iftira ve cinayete uğruyordu. Necati Şaşmaz da bir tarikatçıdır. O dönemde onlara göre milletin neye inanması gerekiyorsa o yöne dizi çevrilir. çözdüklerini sandıkları derin oyunlar sürekli muhafazakar milliyetçilere oynanmıştır. aynı kendini büyük hizmetin parçası sanıp aslında abd nin uysal, ılımlı, abd ye bağımlı müslümanlar oluşturmasının parçası olduğunu anlamayan fetöcüler gibi.
görsel
Türkçe dublajı en iyi dizi.
Gülseren Budayıcıoğlu'nun dizilerinden daha gerçekçidir
Orası kesin.
içerisinde ölümsüzlüğün sırrına erişmiş polat alemdar' ı barındırır.

Amk o kadar mermi sıkıyorlar, bonbe atıyorlar, araba farı görmüş tavşan gibi ortada dikilse de yok bir tanesi bile bu herife denk gelmiyor. Rastlantı bir bölüm izledim, ön planda amerika arka planda israil' in en seçme timi ellerindeki taramalı silahlarla aralıksız yardırıyorlar, o silahlar belki de saniyede üç mermi sıkıyor ama yok bir mermi bile ortada keklik gibi dikilen alemdar' a denk gelmiyor. Daha da izlemem dedim daha da izlemedim.
ilk 97 bölümü efsanedir.
dünyanın en iyi dizisi.
görsel

Karahanlı sadakatini takdir ediyor.
20 sene önce bugün ilk bölümüyle buluştuğumuz dizi. Evet.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
şunun üzerine dizi yapılamadı ülkede.
devamını çekiyorlarmış. bakalım ben de izlerim belki. ama müzik filmden daha ön plandaydı.
daha da böyle bir dizi gelmez.
bir mafya dizisinden daha fazlasıdır. ne izlerdim be aklıma geldi şimdi. özledim o günleri.
90 lı yıllarda ''deli yürek''in siyah paltosundan yara alanlarlar vardı...
cadde ve sokaklarda tesbihli deliyüreklere sık raslanırdı...
milenyumda bu dizi ile pompalı tüfek, memati baş, elif-in türküsü, polat alemdar, iki elde silah, bol çatışma, mafyacılık vs. narkozu ile uyuttular.