bugün

kurtlar vadisine hakaret bir vs'dir ama yapma gereği duydum. başından beri var olan karakterinden tut, ölen karakterinden yerine gelen karakterine kadar her biri rolünün hakkını verir. hele hele konusu, yaptığı siyaset, vb. konular...

eşkıyayı pek izlemedim ama herkes bozmuş + konusu çok saçmaymış. zaten belliydi tutmayacağı. çakırın sonuna "beyli" getirip çakırı bir başka servis etmişler. tabi hakkını verememiş. yanına bir canpolat lazımdı. raci şaşmaz ya da osman sınav onu da yapar bir ara dizileri birleştirir falan *. ya da polat isminde başka birini. reyting olsun kaymağını yesin de... çünkü süleyman çakırın ekmeğini tam yiyemedi yazık oldu. saygılar.
ikisinin yapımcısı aynı neyin peşindesiniz denen başlık.

(bkz: eküri)
Aklıma memento(akıl defteri)-ghajini benzetmesi geliyor.
Eşkiya yi seyrediyorum. Kurtlar vadisini seyretmedim. O biraz daha koyu mafya filmiymiş tahminimce. Bu biraz daha yumuşatılmış.
Edho kurtlardan iyi ya, çünküm orda esprili mafya dedeler var.
cin başka, peri başka.
edhoya bir bakayım dedim böyle komik ve yapmacık bir oyunculuk görmedim.

o çatışma sahneleri hele gülmekten yarıldım resmen fiyaskoydu. silahların patlaması, kan efektleri vs. youtuberler bile daha güzel efekt yapardı aq.

tabii ki kurtlar vadisi.
Kurtlar alır.
Kurtlar vadisi 10000-0 önde eşkıya yokken kurtlar vadisi vardı. asla kurtlar vadisini yedirtmem ahaha.
Kurtlar vadisi'nin çakması olan diziyle versusu. Edho portakalda vitaminken, kurtlar vadisi ekranları kasıp kavuruyordu be. ilk 97 bölümü her şeye bedeldir.