bugün

gerçekleri izlettiğinden ötürü kaldırılığı söylenen dizi.
kurtlar vadisi terörün kaldırılmasına gösterilen gerekçe terörün hala bitmemiş olmasıydı.peki o zaman kurtlar vadisi pusu neden kaldırılmıyor maşallah suriye den başka bir şey konuştukları yok.
bazıları gibi bölücü seviciliği yapmadığı,mehmetçiğin vatan hainleriyle nasıl ve ne şekilde mücadele ettiğini anlattığı için yayından kaldırılan dizidir.kürt açılımı denen ''ihanet projesi''nin kurbanıdır.
kurtlar vadisi pusu'nun içine entegre edilmiştir.
şefkat tepe yi görünce bitirilmemesi gereken diziydi. ama zamanın şartları işte.
ilk kez kurtlar vadisi izlemeye başlamıştım. o da 2 hafta sürdü.
reaksiyon un eski versiyonu.

(bkz: sonları aynı)
türk televizyonunun görmüş olduğu en büyük sansürdür.
kürtlerin zoruna gittiği için yayından kaldırılan dizi...
kurtlar vadisi bitlis isimli dizinin öncesini anlatır. bu ne lan?
Yanlış hatırlamıyorsam iki bölüm görüp uçan dizi.

Türkiye bir şey kaybetmedi merak etmeyin çokta sikinize takmayın.
kaldırılması gündeme geldiğinde ses getiren yapım.
hiç unutmuyorum; kaldırılacağı zaman annem rtük'ü arayıp "kaldırılmasın" demişti; millet terörün ne biçim bir sorun olduğunu görsün diye. sonra yayından kaldırılmamıştı bir süre daha devam etmişti.
şiddet içerikli dizileri ben sevmiyorum; olumsuz örnek oluyor. ama annem de kurtlar vadisi'ni öyle oturup izlemediği halde yayından kaldırılmasını istememişti. kendisi izlemek istediği için de değil; millet izlesin de gerçekleri görsün diye.
devam etti de ne oldu sanki; millet hala aynı. terör de şiddetini daha da arttırmış şekilde devam ediyor.
megricilerin kaldırdığı diziydi.
Çözüm süreci döneminde PKK'ya şirin gözükmek için yasaklanan dizi.

Ha yasaklanmasa da izlemezdim o ayrı.
Kaldırılması saçma olan dizi. Ben izledim gayet güzel ve sakıncasız.
rte çözüm süreci adı altında teroristlerle yan yana geldiğinde pkk lı teröristlerin kalbini kazanmak anlaşmak için bu diziyi kaldırtmıştı hey gidi günler hey kalkmasa güzel bir dizi serisi olurdu.
Fetöcüler yüzünden yayından kaldırılmış diziydi.
akp'nin yayından kaldırdığı dizi idi. ardından habur rezaletine tanık olmamıza vesilen olan çözüm süreci başlamış. (bkz: tesadüf)