bugün

akp'nin yayından kaldırdığı dizi idi. ardından habur rezaletine tanık olmamıza vesilen olan çözüm süreci başlamış. (bkz: tesadüf)
Fetöcüler yüzünden yayından kaldırılmış diziydi.
rte çözüm süreci adı altında teroristlerle yan yana geldiğinde pkk lı teröristlerin kalbini kazanmak anlaşmak için bu diziyi kaldırtmıştı hey gidi günler hey kalkmasa güzel bir dizi serisi olurdu.
Kaldırılması saçma olan dizi. Ben izledim gayet güzel ve sakıncasız.
Çözüm süreci döneminde PKK'ya şirin gözükmek için yasaklanan dizi.

Ha yasaklanmasa da izlemezdim o ayrı.
megricilerin kaldırdığı diziydi.
kaldırılması gündeme geldiğinde ses getiren yapım.
hiç unutmuyorum; kaldırılacağı zaman annem rtük'ü arayıp "kaldırılmasın" demişti; millet terörün ne biçim bir sorun olduğunu görsün diye. sonra yayından kaldırılmamıştı bir süre daha devam etmişti.
şiddet içerikli dizileri ben sevmiyorum; olumsuz örnek oluyor. ama annem de kurtlar vadisi'ni öyle oturup izlemediği halde yayından kaldırılmasını istememişti. kendisi izlemek istediği için de değil; millet izlesin de gerçekleri görsün diye.
devam etti de ne oldu sanki; millet hala aynı. terör de şiddetini daha da arttırmış şekilde devam ediyor.
Yanlış hatırlamıyorsam iki bölüm görüp uçan dizi.

Türkiye bir şey kaybetmedi merak etmeyin çokta sikinize takmayın.
kurtlar vadisi bitlis isimli dizinin öncesini anlatır. bu ne lan?
kürtlerin zoruna gittiği için yayından kaldırılan dizi...
türk televizyonunun görmüş olduğu en büyük sansürdür.
reaksiyon un eski versiyonu.

(bkz: sonları aynı)
şefkat tepe yi görünce bitirilmemesi gereken diziydi. ama zamanın şartları işte.
ilk kez kurtlar vadisi izlemeye başlamıştım. o da 2 hafta sürdü.
kurtlar vadisi pusu'nun içine entegre edilmiştir.
bazıları gibi bölücü seviciliği yapmadığı,mehmetçiğin vatan hainleriyle nasıl ve ne şekilde mücadele ettiğini anlattığı için yayından kaldırılan dizidir.kürt açılımı denen ''ihanet projesi''nin kurbanıdır.
kurtlar vadisi terörün kaldırılmasına gösterilen gerekçe terörün hala bitmemiş olmasıydı.peki o zaman kurtlar vadisi pusu neden kaldırılmıyor maşallah suriye den başka bir şey konuştukları yok.
gerçekleri izlettiğinden ötürü kaldırılığı söylenen dizi.
bir-iki bölüm yayınlandıktan sonra, bazılarını rahatsız etmiş olacak ki, yayından kaldırılan dizi.

hala, o ilk bölümü internet aleminde en çok izlenen dizi bölümlerindendir.
(bkz: uykusuzlukla başlığı farklı okumak)
(bkz: kurtlar vibratör)
yayınlanmasına izin verilmeyen dizi.
19 dakikalık bir derleme:

http://www.facebook.com/v...v=190231516329&ref=nf
yapımcıların tırsması nedeni ile yayından kaldırılan dizidir.
demokratik açılımın aslında 2 sene önceden kapalı kapılar ardında başladığının habercisi olan dizidir. Evet demokratik açılım kurtlar vadisi terörün yayından kaldırılmasıyla başlamıştır.Toplumumuzun bunu sindirmesi beklenildikten sonra diğer hamlelerle tam gaz devam etmektedir.
son zamanlarda niye yayından kaldırıldığını daha iyi anladığım dizi. maalesef terörün bitmesini istemeyenler var.
devam edilmemesi mantıklı olmuş olan dizi. zira devam etseydi, polat alemdar tüm örgütü tek başına çökertecekti. buda çok abes kaçıcaktı.