1. 1.
  üstünde düşünülmesi gereken bir konu. nedense kurtlar vadisi terör gibi gerçekçi bir yapım bir oldu bittiyle hafızalardan silindi. ülkemizin en büyük sorununu gerçekçi ögeler ve betimlemelerle anlatan kurtlar vadisi terör bitsin diye rtük'e şikayetler yağdıran hümanist, komünist, kürtçü tayfanın bahanesi neydi?

  tabi ki "ırkçılığı körüklemeye çalışıyorlar, faşistler, alçaklar" tarzı siyasi argümanlar. başka bir şey bilmezler zaten. kendi ülkende terör gerçeklerini anlatıp bunun her iki tarafa da ne denli acılar çektirdiğini göstermeye çalışan bir yapım hümanist yavşaklar tarafından sabote ediliyor.

  ne oldu? gerçekleri görmeye götünüz yemedi galiba. beslendiğiniz iğrenç ideolojinin ne tür bi pislik olduğunu kürtlerin zararlı bir virüs olduğunu görmeye kalbiniz dayanmadı galiba..
  1 -2 ... caliskan ahmet
 2. 2.
  gercekler komünist piclerin zoruna gittiginden ötürü bitirilmistir.
  2 -2 ... brolly
 3. 3.
  O zamanlar rtük fetocu ipnelerin elindeydi.
  4 -1 ... ata ters binen kovboy
 4. 4.
  Fetö yüzünden olduğu açıktır. intikamı kurtlar vadisi vatan çekilerek alınmıştır.
  2 -2 ... tenete
 5. 5.
  emir israil den geldi.
  ... min son
 6. 6.
  Amerikan itleri istemedi.
  ... fufulu
 7. 7.
  Hain FETÖ bitirdi.
  ... macho erkek
 8. 8.
  sığır tayfası ne terörü aslan polat inşaat içinde milleti dolandırdı siz hala mal gibi konuşun...

  eee başlık altında ki aptal faşolar olacak ki memalikte birilerinin cebi dolsun.
  4 -1 ... baris hemen simdi
 9. 9.
  ulan bunu da fetöye bağlamışlar,güzel kardeşlerim bunlar pusu'da ergenekoncu iskenderi bize hain olarak göstermediler mi bu polat denilen herifin cemaate hizmet etmediği açık değil mi sizce ? birde barış pelerini muro vardı.yemin ediyorum şu kv serisini solcu birisi izliyorsa bilgisine bilgi katıyor diğer güruhlar izliyorsa anca racon sahnelerinde ereksiyon oluyorlar başka bildikleri bok yok.
  1 ... lenko
 10. 10.
  rte çözüm süreci adı altında yan yana geldiğinde pkk lı teröristlerin kalbini kazanmak anlaşmak için bu diziyi kaldırtmıştı hey gidi günler hey kalkmasa güzel bir dizi serisi olurdu.
  yazar cizer34
  66 13 gün önce 0 0
  -1 ... yazar cizer34