1. 1.
  bu gun olmasa bile cok yakinda kesin gozugu ile baktigim uygulama. show tv gibi reklam geliri ile beslenen bir yayin kurulusu keriz degil elbette; herkesin bu kadar nefret ettigi kimsenin begenmedigi, elestirdigi ve izlemeye bile tenezul etmeyecegi bir dizi icin hem o kadar masraf edip hem de prime time isgal etmesi cin show tv yetkilileri elbet bir cozum bulacaktir.
  yok eger;
  "bakma biz bok atiyoruz ama gozlerimizi de ekrandan ayiramiyoruz" durumu varsa, *. elimden bir sey gelmez.

  edit; ben kaldirilmasini falan teklif etmiyorum. seyretme imkanim da yok. sadece madem bu kadar insan nefret ettigini soyluyor da seyrediyor. onu cozebilmis degilim. bana kalirsa yayinlansin seyretmek istemeyen seyretmez. isteyen seyreder.
  5 -10 ... mese odunu
 2. 2.
  yahu türkiye'de yapılan reyting ölçüm sistemi kadar saçma bir sistem varmı acaba.şimdi sen tutuyorsun 2000 kişi üzerinden reytingleri değerlendiriyorsun.bu çok çok çok saçma birşey.gördüklerimin %80'i kurtlar vadisine bok atıyor ama niyeyse sürekli zirvede.keza bu gelin kaynana programlarıda öyleydi bir zamanlar.

  bu durumda aklıma iki şey geliyor.reyting şirketleri televizyonlarla anlaşıyor firmaları düdüklüyor veyahutta ortada ciddi şekilde iki yüzlü olan bir türk milleti var..
  4 -2 ... nietzsche
 3. 3.
  Türkiyedeki büyük sorunlardan bir tanesi ve ne acıki bir diziye bile hükmedemiyoruz.. gelecekten ümitsizlik duyuyorum bazen ...
  5 -5 ... freedom
 4. 4.
  herhangi bir meşru gerekçesi olmayan saçma iş. beğenmiyorsan izleme kardeşim. diyorsan ki "zararlı, kötü etkiliyor vs.", bul o zaman kanunlara uymayan bir yönünü ver mahkemeye, kazan davanı kaldırt yayından. bunları da yapamıyorsan değiştir kanalı başka programları izle. fazla da zırıldama.
  7 -4 ... çakan adam
 5. 5.
  yapımcının bölüm başına kazandığı 1 milyon dolar parayı halk arasında toplayıp kendilerine takdim ettiğimiz takdirde gerçekleşmesi mümkün hadise...
  ... memcosh
 6. 6.
  insanın elinde kumanda ve kanal değiştirme, televizyonların da yayın özgürlüğü bulunduğundan yanlış düşünce.
  1 -2 ... legend of the stranger
 7. 7.
  (#1278666).
  1 ... scarface
 8. 8.
  olmaması gereken olaydır. diziye değil, diziye özenip insanları kesene laf at sen. yoksa dizi gayet güzel ülkemizdeki terörü anlatıyor. ha diyorsan ki; ülkemdeki gerçekleri öğrenmek istemiyorum, kimse öğrensin istemiyorum, şikayet et. ama şikayet ederken neden ettiğini bil.
  3 -2 ... nahil
 9. 9.
  (bkz: #1195571)
  ... cadi findigi
 10. 10.
  pkk nın dizi oyuncularına saldırması sonucu devlet tarafından yapılacagına inandıgım olay.
  1 ... nickneyime