1. 1.
  kurtlar vadisi'nin ilk 4 sezonunu içeren bölümlerdir.

  ali candan'ın polat alemdar olup da sokaklardan başlayan, hızla yükselen mücadelesi ve en sonunda barona ulaşması, oradan da baronun da bağlı olduklarını deşifre etmesi ile biten müthiş bir kurguydu. kurtlar vadisi pusu çıkmayıp da 97 bölüm olarak kalsaydı dizi efsane olabilirdi.
  5 -1 ... conta behcet
 2. 2.
  Osman sınav farki vardi. Mükemmel bir diziydi. Ama sadece ilk 97 bölüm.
  1 -1 ... kapucino
 3. 3.
  insanları şiddete yönelten meselelerin anca bu şekilde cözüleceğinin desteklendiği ilk 97 bölüm. sigarayı kapatacağına silahı kapat mankafa.
  1 -4 ... willgraham
 4. 4.
  çakır ölene kadar iyi diziydi(türkiye standartlarında tabii)..sonra iyice boka sardı,belki güzel dizidir de perşembe akşamından bu diziyi izleyip cuma günü kendini polat alemdar sanan andavallar yüzünden diziden tiksindim..komik komik yürümeler,kıyafetler,4 5 sap gezmeler falan..malız hakkaten
  ... angmar
 5. 5.
  Osman sınav deli yürek ile zaten cok ses getirmişti, kurtlar vadisi de ilk 4 sezon hakikaten çok izlenmisti, kaldı ki ben de hala o sezonlarin orjinal cd leri, tum repliklerin oldugu orjinal kitabi bulunur. Ama ne zamanki pusu olarak devam etti, benden koptu. Kurtlar Vadisi terör yapılacaktı ama baskı sansür vs ile engellenmisti. Terör olarak devam edebilseydi eminim yine cok izlenirdi.
  1 ... nuktedan
 6. 6.
  Genel olarak prodüksiyon kalitesi yüksekti. Oyuncular deneyimli ve usta isimlerdi. Müzikleri kendi içinde efsane olmuştu. Istanbul özellikle kız kulesi ve civarı adeta bir karakter gibi kullanılmıştı. Ayrıca elif eylül gibi bir kozu vardı. Aşk dizisinde 1.75 -1.85 lik manken koyunca bunu da 1.65-1.70 lik polat Alemdar'ın yanına koyunca inandırıcı olmuyor ama özgü Namal ortalama Türk kızını daha iyi yansıtıyor olduğu için işin aşk meşk boyutu da tuttu.
  ... jardani jovonovich
 7. 7.
  eski kurtlar vadisi olarak da bilinir.
  ... es ist mein teil
 8. 8.
  efsanedir.
  ... supernaturaldakitanri
 9. 9.
  Perşembe akşamlarında sokakları boşaltan dizinin en sağlam bölümleridir. Sonrası malum yalaka yandaş yardakçı aymaz!
  ... ybbeg
 10. 10.
  efsanedir.
  -1 ... goooogle