1. 1.
    pana inşaat ,raci şaşmaz , ak sakallılar meclis gizli başkanı.

milleten paraları toplayıp kaba inşaatı çaycıya devredip araziye uymuş, testere necmi yakalarsam kör testere ile keseceğim derken laz ziya asiye'yede satmışlar aMA ORTADA EV FALAN YOK derken pala biz delikanlı bilirdik yamuk çıktı dedi.

polat alemdar ,abim yapmaz öyle şey iyi saatte olsunlara karıştı ,günahını almayın cennetiniz yakmayın diye uyardı.

bu arada gay-s!ya evalmış melekler beni uyarmadı yaktım çıralarını diyerek miraca çıkmak için merdiven arıyor..

bu millet akıllanmaz 700 milyon tokalamış abimiz ,aferin.

afrin'e gidek gelek membiç'ta kalak durak yaylalar ,ovalar ,dağlar ,.dereler ,tombul tombul memeler.

bunların birde ege'de projeleri var yakında kokusu çıkar ..

demedi deme ibrahim ,ben batar bunlar demedim mi ?
    -dediniz fikret bey
    ... baris hemen simdi
  2. 2.
    Siz Ne diyonuz amk.
    1 ... rabb in gordukleri
  3. 3.
    Benim anladığım inşaat sektöründe yaşanan krizden necatiler de etkilenmiş. Hükümet para basıp inşaat sektörünü kurtaracakmış sıkıntı yok.
    ... sassanach
  4. 4.
    şaşırdım kaldım..

mağdur olduğunu dolandırıldığını iddia eden bir kadın yıllarca temizlikçilik yaptım o parayla bunlardan daireler aldım(kaç daire söylemedi en az 3 galiba) kazııklandım diye ağlıyordu.

anadan kalma ev olmasa oda banyo tavanı döküldü dökülecek boku yemişiz bunlar ev temizleyip rezidanslarda 3-5 daire pasası biriktirmişler..

galiba halil ibrahim'in evinde temizlikçi imiş abla ,dökülen tozları (eroin-baz morfin) toplamış kendi halinde torbacı fikirtepe'de merdivenköy'de pazarlamış galiba ,ulan orada daireyi 2 milyondan açıyor raci.

eskiden üzülürdüm bunlara ama şimdi beter olsunlar diyorum..

bu arada raci izmir göbek rakı ile demlenip bize gülüyordur ..

yarasın ..
    ... baris hemen simdi
  5. 5.
    ne oldu lan pabucumun ülkücüleri zaza kürdü necati abniizin kardeşi kerizlemiş milleti sizde ses yok ..
    allah belanızı verecek ..

cia tosunları ..
    1 ... baris hemen simdi