bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    vizyona girisini sabırsızlıkla beklenilen, tv tarihinde efsane olma olayını da asmıs dizinin sinema versiyonudur.
    fragmanlardan aklımda kalan bir sahnede polat alemdar, amerikan komutanıyla aynı masada oturmustur.
    amerikan komutanı: ben buraya barısı saglamaya geldim ve bunu yapabilen ancak tanrının oglu olabilir
    polat alemdar: benim senin gibi bir oglum yok.
    (bkz: ayar vermek)
    5 ... sazan
  2. 2.
    gerçek amacı türkiye'de özellikle ırak savaşı ve sonrasında yaşananlar dolayısıyla oluşan anti-amerikan görüşerin biraz olsun yumuşatmak ve olası iran/suriye operasyonlarında türkiye desteğinin alnmasını kolaylaştırmak olan film.
    1 -3 ... anthrax
  3. 3.
    bir dahaki sefere benzer bir olay yaşandığında 'ay ne güzel polat bunun da intikamını alır' dedirtmeye çalışarak ortamı yumuşatmaya çalışan film.
    ha izlemeyeceğiz mi? elbette izleyeceğiz, sadece uyanık olalım. salya yandan akarken izlemeyelim.
    1 -1 ... tyler
  4. 4.
    Kurtlar vadisinin sadece ve sadece son iki bolumunu gormus biri olaraktan, sirf merakimdan izlemek istedigim film.
    1 ... mystic rose
  5. 5.
    3 şubat'da gösterime girecek olan türk sinema tarihinin rekor bütçeli filmi(gora da dahil). aynı rekoru gişede de göstermesi yüksek ihtimal. merakla bekliyoruz.
    1 ... arjen robben
  6. 6.
    3 şubat'ta vizyona girecek film.gora'yı geçmesini istediğimiz ama sanmadığımız film.
    (bkz: kurtlar vadisi)
    1 ... atan alir spor
  7. 7.
    çuval hadisesinin intikamının alınacağı filmmiş.diziyi takip etmememe rağmen fragmanlarından hoşlandım ve gideceğim*
    1 ... elendil
  8. 8.
    http://www.valleyofthewolvesiraq.com
    1 ... liberty
  9. 9.
    (bkz: sonunu dusunen kahraman olamaz)
    1 ... indoor rain
  10. 10.
    filmde polat alemdar gibi bir şizofrenin oynayacak olması ve onun gibi oyunculuk ozurlu olan birinin bu kadar ünlenmesi ile yonetmeni tebrik ettiğim film.
    (bkz: neredesin çakıcı)
    1 -3 ... liberty