1. 1.
    mutant grunge şövalyeleri müzesinde sergilenmektedir.
    1 ... seattle sanayi odasi
  2. 2.
    abberline ile alakası yoktur.*
    5 -2 ... true
  3. 3.
    Sevgili abber! Ahaha gelmiş yine. Kendisine teleset mobilyadan birkaç eşya hediye alacağım.
    5 -2 ... aslolan fenerbahce dir
  4. 4.
    Karması - 1000’ e düşse de şike soruşturması geçirmişler ve tinercilerle diyalog kurmayacak, saçmasapan tartışmalara girmeyecek yazar. 1000 eksi alsam da Kararımdan dönmeyeceğim.
    Şimdi lütfen eksilerinizi atıp beni rahat bırakın. Huzur istiyorum, lütfen engel olmayın.
    4 -4 ... kurtcobaininkirikkalbi
  5. 5.
    Ayrıca yeni yazarım. Eski bir yazarın yeni hesabı falan değilim. Sizden sadece saygı ve anlayış bekliyorum. Lütfen beni sözlükten soğutmayın. Tek isteğim huzur... eksi artı karmayla zerre alakam ilgim yok. Sadece değerli ve keyifli zamanımı çöpe atmayın. Çok şey istemiyorum sanırım.
    5 -2 ... kurtcobaininkirikkalbi
  6. 6.
    abberline değildir amk nereden çıkarıyorsunuz böyle şeyleri anlamıyorum. abberline gibi birini böyle kalite bir adamla bir tutmak afedersiniz ama saçmalığın daniskasıdır.
    1 -1 ... true
  7. 7.
    Gereksiz ve saçmasapan tartışmalara bin eksi yese de girmeyecek yazar. Ne haliniz varsa görün ve beni rahat bırakın. Şimdi gidin nickaltımdan. Haydi bakalım.

Edit: 1000 eksi gelse de bu entry burada çatır çatır duracak. Eksileyin ve beni rahat bırakın. Değerli zamanımı saçmalıklarla harcamak istemiyorum.
    1 -5 ... kurtcobaininkirikkalbi
  8. 8.
    https://m.uludagsozluk.com/e/39287963/

Sağolsun varolsun. Yalnız benim Beşiktaş sevgim abartılı değil. Beşiktaş sevgisi abartılmaz. Normal olanı budur. Beşiktaş başka türlü sevilmiyor.
    1 ... serdarsl06