bugün

türk değilim kürdüm diye bölücülük yapanların,
kürtsün deyince faşist demesi.
büyük ihtimalle kürt diye birşey olmadığını düşündükleri için böyle demektedirler.

resmi açıklama:
aslında kürt yoktur o adamlar karda gezerken kart kurt sesleri çıkardığı için kürt denmiştir.

(bkz: yok ebenin amı ali sami)
(bkz: bizim orda göte göt derler)
eğer kürt kendi kürtlüğünden utanıyorsa normaldir ancak aksi durumda tamamen saçmalıktır. genelde kürtler yüz yüze iken pek söylemezler bunu. birçok kürt ile rahat rahat konuşabiliyorum lakin sözlükte sağlam solcular(!) var. kendilerinden olmayan herkes faşisttir. kürte kürt demene bile gerek yoktur çoğu zaman, italyan lara sempatik var dersen bile faşistsin. alman birası süper desen yine faşistsin. iker casillas iyi kaleci dersen faşistsin. livorno yu tutmuyorsan faşistsin. barcelona yerine real madrid i seviyorsan faşistsin.

(bkz: daha bu böyle gider)
(#4120658) *
(bkz: ne diyeyim mahmut mu diyeyim)
(bkz: bundan sonra gavura gavur denmeyecek)
(bkz: maalesef ermeni)
(bkz: ama kürt)
aklıma basit bir tersinleme olarak gelmişti ama, bir de baktım ki tamamen doğru:

faşiste faşist diyene kürt demek diye de bir şey var, valla billa var, ben şahsen bizzat kendim yaşadım bunu!

faşiste faşist dediğinde, faşist sana özelden mesaj atıp "hmmm, anlaşıldı demek sen kürtsün" falan diyor. sen gülüyorsun kıçınla, kürt kim, sen kim!

arkadaşlar, aynı durumu yaşamış olanlarınız varsa bana yazsın, birleşelim, faşiste faşist dediği için kürtleştirilmeye çalışılanlar olarak grup kuralım facebook'ta! kürtler yazmasın ama, onlar doğal olarak bu özel grubun dışında kalıyorlar, ayrımcılık sayılmaz ama tabii.
(bkz: orospuya bile orospu denmez)
serbest çağrışım art niyet yok.
faşist söylemidir.* *
http://www.kkkdictionary.org'dan ilgili entry:

154. bunlar kendilerine nigger diyorlar ama biz deyince ırkçı oluyoruz.

aynı değil ama anımsatmıyor da değil.
(bkz: kürtlerin kendini zenci sanması) tarzı başlık açılması lazımdır artık sözlükte dediğim olay.* *
(bkz: dogu kokenli vatandas)
güncel Önemli Başlıklar