1. 1.
  vurulacak hedefin önünde baraj tarzı bir engel olduğunda barajı es geçip hedefe kilitlenmek için yapılan eylem. daha yapabilen çıkmadı bunu. ilk ben duyuruyorum dünyaya. burada da ilk siz okuduğunuz için şanslısınız. şimdik hareket temelde basit ama uygulamada biraz zorluk var. tetiğe bastıktan 0,01 ms sonra elinizi falso vermek istediğiniz yöne doğru hızlı bir şekilde yaylandırıp tekrar eski haline getirin. nasıl da falsolu bir atış yaptığınızı göreceksiniz. lütfen canlılar üzerinde denemeyiniz. bu anlatılanlar tamamen cansız nesneleri vurma amaçlıdır.
  2 ... sen bana bu diyemezsin
 2. 2.
  boncuk tabancasıyla gayet mümkün.

  üstelik bunun için peşimize düşen de olmadı, angelina gibi öpen de olmadı.
  1 ... kobayashe
 3. 3.
  counter strike da kanasla yapılabilen eylem. tabi bu miniminnacık bir bugdan kaynaklanıyor ama olsun. yapabilene tapan var.
  ... rakimalboga
 4. 4.
  (bkz: wanted)
  1 ... ortouch
 5. 5.
  angelina jolie 'nin wanted isimli filmin en heyecanlı an'larında yaptığıdır. tek bir kurşunla falso sonucu 3 kişiyi öldürdükten sonra kendisni öldürmüştür. *
  ... herkesgibi
 6. 6.
  angelina yengenizin * falso verilirmi sorusuna kralını veririm lan sözlük diye şakkadanak cvp çaktığı durumdur.falso öyle bi matematikle verilirki karşılıklı verilen falsolarda kurşunları cebirdeki sadeleştirme misali birbirlerini götürürler.
  ... zigana34
 7. 7.
  wanted filminde işlenmiş olay. teknik olarak kısa mesafelerde bilerek ve isteyerek yapılması imkansızdır. uzun mesafelerde ise kurşunun uçuş rotası, uzaklık, rüzgar, koreolis kuvveti gibi faktörler düşünülürse allahın emridir. yine de isteğe bağlı bir falso değildir.

  (bkz: call of duty 4 modern warfare)
  (act 2: one shot, one kill)
  ... wolf