1. 1.
    Başbakan binali Yıldırım ın açıklaması.

kurmay eğitimi almış subayların yüzde 72 si fetöcü

https://www.memurlar.net/...-yuzde-72-si-feto-cu.html
    4 ... true
  2. 2.
    Oranı iyi biliyor. Demek ki sistemli yerleştirmişler.
    35 -5 ... paperstreett
  3. 3.
    e al hacı içeri. bana mı şikayet ediyosun?

deyü cevap verilesi başbakan serzenişi.
    8 -1 ... berk
  4. 4.
    15 20 yıl öncesine kadar fırat eğitim mark. Öğrencileri harp akademileri sınavına giremezken bu haksızlık diye ağlaşıyordunuz.
    6 ... lipsos
  5. 5.
    Kurmaylık yönetim ve liderlik kabiliyetine haiz sevk ve idare edebilen, gerekeni gerektiği yerde gerektiği kadar yapabilecek bağımsız kararlar alabilecek yaradılışta olan insanların sınıfıdır. Adamlar devleti ele geçirmeyi kafaya koymuşlar. Tabi ki kurmay sınıfına göz dikecekler. Bu askeriyede böyle değil sadece. Medyada, kamuda, özel sektörde, Siyasette, adalet mekanizmasında ve bürokrasideki kurmaylarının oranı ne acaba? Esas soru bu. Ya birde bilinmeyen tahmin bile edilemeyen asla öngörülemeyen gizli kurmayları? işiniz zor. Bunlar 20 senede temizlenmez.
    1 -1 ... royall stars
  6. 6.
    Acaba bu fetocuları kim orduya soktu kim bunlara altın çanak tuttu önce onları hapise atın sonra fetoşun geylerinebsonra sıra gelir.
    5 ... fyodor paskevich
  7. 7.
    iyi işte kına yaksın bunun müsebbibi olan arkadaşlar.
    1 ... flat head
  8. 8.
    cadı avı başlatacak, türk ordusunda siyasi görüşünden dolayı beğenmediği komutanları istediği zaman alaşağı edebilmek için söylenmiş söz.

imam hatiplileri kurmay yapın, fetöcülerin yanına %30 daeşçiler gelsin.

Türk ordusunun içini daha iyi nasıl boşaltabilirdiniz . Fetö , antibiyotiklerin çalışma sistemi gibi özellikle orduya sokuldu kesin.
    5 ... gedikpasa
  9. 9.
    BiZiM MiLLET iLGiNÇ ARKADAŞLAR ORAYA GETiRENLER BELLi.
    1 ... beyaz baretli mehmet aga
  10. 10.
    sayıyı kusuratli vermesi bi nevi itiraftır.
    1 ... ruh okuzu