bugün

ramazan bayramında ismi ramazan olmayanların da tatil yapması gibi saçma bir yargıdır.
resmi tatil olması nedeni ile türkiye çapında gerçekleşen bayramdır. isteyenler bu bayramı dua ederek geçirir isteyenler sevgilileri ile sevişerek. bu lafı söyleyenlerin kimin etini kime yedirmiyorum diye kendilerine sorması gerekir. isteyen kurban eti yer isteyen domuz eti.
öteki tarafta çekilecek ceza ile kendini avutan insanların islam a inanmayanların ölümünü zevk ile izlediklerini tahmin ediyorum. nede olsa siz bu hayatta kişiliğiniz ile kuramadığınız üstünlüğünüzü allahın verdiği ceza ile kurmayı amaç edinmişsiniz.
O değil de bu kurban kesmeyenlere haftasonu tatili nasıl yaptırıyorlar onu hiç anlamıyorumla aynı mantıktır. inanıyorsanız inanın, inanmayandan ne istiyorsunuz dedirttiren cümledir. Ulan anladık ölümden götüm götüm korkuyosun ben hiç ölmiyim en iyisi ölüp bi daha dirileyim diye sözde müslüman olmuşsun. fransızca şarkı dinler gibi duyduğun her arapça şeyi kutsal sanıyosun. Sen zaten kendin kesilesi öküz gibi adamsın dedirttirebilecek cümledir işte.
(bkz: fakirler ne yapsın)
güncel Önemli Başlıklar