bugün

Şizofrenik bir olaydır, zalimliktir.
Yav bi Hastriloji!
Sıktı bu muhabbet.
insanlar, hayvanları kesip çatır çutur yiyor. Ben bunu yazarken bile binlerce hayvan kesildi.
bi bitmediniz. Trollüğü bile sıktı yeter.
Meselenin hayvanların yenmesi için kesilmesi olmadığını kavrayamamış m*slülerin tepki gösterdiği durum.

Mesele o hayvanların allah rızası için kesilmesidir. Yeri göğü, dağı taşı, sayısız ve sonsuz evrenleri yaradan allah neden kendi rızası için gelip hayvanların kesilmesini emreder? Neden siz müslümanlar sürekli bir şeyleri kesmek zorundasınız?

Ama islam barış dini..
Tüm ateistlerin biraraya gelmesiyle dillendirilen iftira.

(#40076992)
mc donalds gibi küresel şirketlerin bir günde kestiği hayvan sayısı kurban bayramında kesilen hayvan sayısının kat be kat fazladır. buna rağmen nasıl oluyor da böyle sikimsonik başlıklar açılabiliyor anlamış değilim.
Anladığım kadarıyla kurban bayramını fırsat bilip bir kamufle yöntemi olarak katlettiği kurbanları ve delillerini kurban poşetleriyle ve yöntemleriyle ortadan kaldırma.
Kurban bayramını istismar etme.
Kurban bayramını fırsat bilerek serii cinayetler işleme.
Beyni olup düşünebilen bir insanın sormaması gereken bir sorudur çikolatada bile hayvansal gıda var ozaman hiçbişey yemeyin ? Yemek istemiyorsanız da yemezsiniz olup biter hatta bana gönderin ben yerim yeter ki başka insanların damak zevkine karışmayın hepiniz modern çağdaş ve laiksiniz sonuçta.
Cızbız Köfteleri pirzolaları tavuk şişleri ciğer kebapları kangal kangal sucukları kavurmaları --indir mideye-- yapanken kendi yediklerini görmeyen bazı müfterilerin safsatası. Zıkkımın kökünü yeyin.
bir de keyfe keder katliam yapan kafirler var izleyelim .

100 lerce hayvan katliamı videolarından sadece bir tanesi bu .

https://www.youtube.com/watch?v=p9Wrc7SwHIQ
Ya bi gidin artık burgerda yediğiniz hamburgerler ağaçta mı yetişiyo diye sorarlar adama boşa duyar kasmayın madem bu kadar hayvan sevgisiyle dolusunuz hiç et yemeyin de görelim sizi .