bugün

bir çok insandan daha akıllı olan kişidir. zira bir çok mucizenin kuranda yazılı olduğu kanıtlanmıştır. kim bilir daha kaç mucize kuranda saklı bunu kimse bilemez. ama bu mucizelere inanan kişi kesinlikle doğru yoldadır.
(bkz: başlık ve nick uyumu) açıp 3 kelimesini okumamamış ilgi yoksunu asosyal insan beyanı.bu oluşumun zavallı olduğu odtüde mühendis olduğunu belirtmesinden anlıyoruz zaten.yazık sana.şu hayatta ondan başka başarın yok dimi.kıyamam sana aciz şey.
allah a ve gönderdiklerine iman eden, kafir olmayan kişidir... kur'an ise başlı başına bir mucizedir, fakat kafirler inkar eder.
Müslüman kişidir. Net.
(bkz: dini bütün inancı kuvvetli kişidir)
Allah'a ve onun gücüne inanmış kimsedir.
sözlük görünce ''aha burda istediğim gibi din ,kitap, Allah ve bilimum kutsal değerlere istediğim gibi küfredebilirim hemen kayıt olayım '' diye mi düşünüyor insanlar anlamıyorum.

sen neden o cafe de takılıyosun veya neden şu takımı tutuyosun desek, sanane be benim tercihimden diye çemkirir ama milyarların kutsalına kirli, yapış yapış klavyesinden dil uzatır.
Benimdir o kisi.
yazım imladan anlamayan malların kafasına takılan kişidir.

a priori denen bilgi kavramı var ya hani genç adam. pek bilmiyorsun anlaşılan. hah işte. kurân'a inanan birisi zaten içindekilere de "ciddi ciddi" inanıyordur. yani senin yitik aklınla düşünmez o.
Bu mucizelere olmadığını kanıtlayın diyen kişidir.
Ebcet hesabı denilen bir şeyin varlığından haberdar olmadığının kanıtıdır yazar.
Şöyle izah etme gereği duyuyorum ;
sen bir hücre zarının sadece belirli molekülleri - ki ihtiyacı olan molekülleri- zardan geçirip ( mebran denilir tıp dilinde) diğerlerini geçirmemesi ihtimalinin 1/(bölü) 10^75 ( on üzeri yetmiş beş) olduğunu
matematik dünyasının ise 1/10^50 den sonrasını imkansız saydığı halde vücudunda milyon kere trilyonca ( günde ) olduğunu düşünmeyen insana verilen matematiksel ispat dır.
(bkz: Hiç düşünmeyecek misiniz)
o kişinin adı mümindir. hak ile indirilen kitaba iman ederler. inanmayan kafirdir
Kayıtsız iman eden kişidir.
mucize diye bir şeye inansaydım hiçbir şeyi inkar edemezdim. mucizeye inanmak her şeyi mümkün kılar çünkü, o yüzden saçmadır.

bu kuranda da yazsa, incilde de yazsa, mitolojide yazsa fark etmez.

mucizeler açıklayamadığımız olaylar değildir, yanlış açıkladığımız olaylardır.
içinde, konuşan hayvanların, büyücülerin, cadıların, yılanlara dönüşen sopaların, gökten düşen yiyeceklerin, suyun üstünde yürüyen insanların ve her türlü sihirli, tuhaf ve ilkel öykülerin yer aldığı bir kitaba inanıyorsunuz, sonra da bana, akıl sağlığın bozuk mu diyorsunuz?"dan barker
kuran'daki mucizelere ciddi ciddi inanmayanlara, inanamayan kişidir.
aklı mahvedilmiş kişidir.