1. 1.
  çünkü günümüzde zaman yolculuğu henüz yapılamamaktadır. eğer yapılsa idi mutlaka kuranda bunla ilgili bir ayet bulunur ve müslümanlar faydalanmak için sıraya girerlerdi.
  4 -3 ... tender brenson
 2. 2.
  geleceğe dönüş filminin etkisinde fazla kalmış kişi eleştirisi.
  -4 ... jimmy tudeski
 3. 3.
  Kehf suresinde zaman yolculugundan bahseder. Hz. Hizirin gelecegi bilmesi gelecekten gelmesi ile aciklanabilir.
  1 ... kedi memduh
 4. 4.
  kuranda zaman yolculuğundan neden bahsedilsin ki? bu yeni türeyen sürekli kurandan bir şey çıkartmaya çalışan kişilerin kuruntusu. arkadaş kuranda biz bu kitabı anlayın diye apaçık açıkladık diye yığınla ayet var.https://www.facebook.com/...ARI/posts/860846673964028 bunları bi ara okursanız görüsünüz. hal böyleyken kurandan bilimsel mucize çıkartmak neyin kafasıdır?
  ayrıca kuran o zamanın ihtiyaçlarına göre an an inen bir kitap. sahabe astrofizik mi tartışıyor ki görecelilik kuramı, zamanda yolculuk gibi şeyleri biri sorsun da allah da buna cevap versin?
  yani bunları diyenler kendi kitabıyla çelişiyor. kuranı anlayın diye apaçık açıkladık diyor kuran. ben demiyorum ha, ayet cımbızlıyor demeyin bunların sizin hocalarınız çeviriyor ve ayetler de gayet uygun.
  ... allah yok din yalan
 5. 5.
  kuran çöl olamayan dünyanın geri kalanı hakkında bile söz etmedi ki geleceğin teknolojisinden söz etsin. lanet olsun ki ortadoğu çöllerinde yaşayan bedevilerin cep kitabı gibi bir şey bu kuran.
  -2 ... tapmadiyentanri