bugün

iftira atmayın lan ezikler. peygamber efendimiz o hanımları himayesine almak amacıyla evlenmiştir. Yoksa sizin gibi beyni s..kinin ucundakilerin hayvansal içgüdüleri ile yaşayan biri değildi elbet.
Şu başlığı açan aynı adam az önce (bkz: dine inanan birinden tarafsızlık beklemek) diye bir başlık açtı.

Görüyor musun. Açtığın başlığa cevap bizzat sensin. Durduk yere inanan kişilere inançları üzerinden saldırıyorsun.

Dine düşman olan birinin inanan insanlara potansiyel düşmanlık beslediğinin resmisin.

Eğer söylediğin konuyla ilgileniyorsan hem peygamberimizin evlilikleri hakkında inanan kişilerin açıklamalarını da duymuş olmalısın.

Hepsini geçtim sana ne aq hayatına baksana. inanmıyorsan bak dalgana sana giren çıkan birşey yok ki.

Mesela Ben inançsız oçları tanıyorum diye ikide bir inançsızlık insanları şöyle yapıyor böyle yapıyor diye başlıklar açsam ne olacaksa sana da tam olarak o oluyor.
Benim için fark etmez ikisini de sevmiyorum nasıl olsa.
Tavsiyem ikisini de örnek almayınız.
Kuran’dan öğrendiğimiz Muhammed ile Siyer,Sünnet ve Hadislerde ki Muhammed zıt karakterler.

Mesela; Kurandaki Muhammed evlatlığının karısını bile koynuna almaktan çekinmez iken, hadislerdeki Muhammed açın halinden anlamak için karnına taş bağlatacak kadar empatisi olan biri.

Oysa evlatlık dahi olsa onun eşini koynuna alırken tamamen empatiden yoksun olduğunu görüyoruz.
güncel Önemli Başlıklar