bugün

korsan kitapçıların direk çarpılacağı gündür.
(bkz: cennet etkinlikleri)
gitmeden önce "kim için?" sorusunun arapçasının öğrenilmesi gereken etkinlik.
(bkz: tövbe tövbe)
"aynı havayı soluduğumuz ne kadar çok zeki insan var" örneğinin hayata geçmiş halidir. önermeyi yapan insan acaba "bu kafayı nasıl yakaladı" diye merak etmekteyim açıkcası. vurgulanmak istenen şey inceden "kitap yazarınında katılımda bulunması"
evet.., yeni bir inkar şekli, yeni bir saldırı, yeni bir "ben her türlü ske taşşağa alırım sizin değerlerinizi" önermesi.

(bkz: allah ıslah etsin)
bir ara islami camiadan ali bulaç'ın çevirisini yaptığı meali s.ahmet camii avlusunda ki kitap fuarında imzalarken bu gözler görüp şaşakalmıştı.. bu olmasa gerek ama yapılan bir eylemdir.
ayrıyeten imzanın mahşerde topluca alınacağını hissettiğim olaydır..
her makinenin kullanım kılavuzu vardır. kur'an-i kerim de insanın kullanma kılavuzudur. kimse televizyonun kullanma kılavuzunu imzalatmaya götürmez. insanınkine de gerek yoktur.
(bkz: yaradan rabbinin adıyla)
(bkz: isim neydi)
+tükenmez kaleminiz var mı ?
-buyrun
+sağolun sayın zeb.. ! **
-geç ben sana bi imza basayım

(bkz: sen beni güldürdün)

(bkz: allahda seni güldürsün)
imzaların bir taraflara atıldığı gündür. ya da şöyle diyelim başlık baştan çıkar, bir tarafa kaçar.
(bkz: baştan çıkarma aracı olarak sozluk)
artık başlık açmanın sıçmaktan farksız olduğunu kavramamıza yardımcı olan bir başka başlıktır...aynı ateistlerle dalga geçmek başlığı gibi olandır...
http://www.facebook.com/e...d=318490453751&ref=mf

facebookta duyurulan bir ''etkinlik''.
--spoiler--
Emine Erdoğan türbanlı hurilerce gülsuyu ile karşılanacaktır.Ardından dev ekranda Çağrı filmi gösterilecektir.Harun Yahya tarafından verilecek olan bilim konferansı da vardır.Tüm katılımcılara Fanta ve Pötibör dağıtılacaktır.Not:2. kitap sormayın adama kendini baskıda hissediyor sonuçta kütük değil yazar adam kırılgan bir çiçek!
--spoiler--

(bkz: huri)
(bkz: fanta)
(bkz: potibor)

(bkz: zuhaha)
yaşar nuri öztürk'ün bursa tüyap'ta gerçekleştirdiği performans.
-kitabınızı dizi yapmayı düşüyor musunuz ?
kitaptan toplanan paraların bir hayır kurumuna bağışlanacağından emin olduğum kutlu doğum günüdür.*
ben bakırköy ruh ve sinir hastalıkları başhekimi olsam bu tür sözlükleri takip edip acil müdahale gerekenler tespit ettirirdim.
mesela bu başlık için mükemmel bir fırsat.
Allah şifasını versin işi zor arkadaşın.
kısaca mahşer günü.

imzalar da herkesin alnına atılacak.
lansmanı şöyledir. ama imza taklit olacaktır kesin.
zebur, tevrat ve incil'in yazarından best seller son kitabı.

peşin edit: şimdi bazı şakirtler bunu anlamayıp yine küfür edip duracaklardır. ancak bu kitapları allah göndermiştir ve dünyanın en çok satan kitabı olduğu da ortadadır yani yalan bir durum yok. bu kadar şekilci olmayın az kafanızı kullanın. ayrıca benim allahım sizin baktığınız gibi öcü değildir gayet espriden anlar.
'' ey bu kitabın yazarı! açtığım kısacık başlık ve girdiğim karaktersiz entry ile ilgi çektiğim yetmiyor ! sözlükte yeterince var, gel ne olur beni çarpta sözlük bir embesilden kurtulsun'' demenin bir başka yoludur.
-Bu son kitabınız mı ?
-Evet.
-Peki bir best of yapmayı dusunuyor musunuz ?
-Ne gibi ?
-Ne bileyim hani " Kur(an)tev(rat)in(cil)" KURTEViN gibi ?
-Azrail gel al bunu .
-Az..A.. neyy ? Aaaaaaa....
güncel Önemli Başlıklar