1. 1.
  öbür tarafta hesabinin elbette görülecegi kizdir.
  2 -2 ... mustakbel doktor
 2. 2.
  Yalıtkandır.
  4 ... berekthunderfist
 3. 3.
  mühlet verilmiş kızdır.

  insan kamerayı icat etti. seyrettirecekler illaki.
  4 -2 ... coremax
 4. 4.
  Allah ihmal etmez imhal eder.
  1 ... drvuslat
 5. 5.
  uzatmalara kalmıştır. Belki tövbe eder diye bekleniyordur. Bunu da yapmazsa tahtalı köyde sonu kötü olacak kızdır.
  ... patronum
 6. 6.
  çok normal olan durum. çünkü yaktığı sadece kağıttır,matbuattır. manevi olarak yaptığı saygısızlığın,küfrün cezasını rabbim ahirette verecektir.(tövbe etmez yada etse dahi tövbesi kabul olmazsa) evet kur'an-ı kerim kutsal kitabımızdır,rabb kelamıdır ama selüloza çılgınca saygı duymayı bırakın artık,korkmayın alın okuyun başucunuza koyun çantanızda taşıyın!
  2 -2 ... jeepli turbanli
 7. 7.
  Bir gün belasını bulacaktır.
  (bkz: adam öldürme sebebi)
  1 ... egrimo
 8. 8.
  Kuranı yakan elbet birgün belasını bulacaktır, ha bugün ha yarın, Allah sabırlıdır..
  ... ezgori
 9. 9.
  ne güzel yazmış biri videonun altına "oyalan, kabir açmış ağzını bekliyor, vakti var, ta ki; ebu cehiller ve ebu bekirler birbirinden ayrılsın"
  1 -2 ... yetiyour
 10. 10.
  başına hiçbir şey gelmeyecek olan kızdır. lakin bir ormanı yakmak, denize nükleer atık bırakmak, binlerce hayvanı yaşam alanından etmek, insanları katletmek, hayvanlara eziyet etmek, garibanların hakkını yemek gibi eylemler sonucunda bir insan çarpılmıyorsa bir kitabı yakmak mantıken çarpılmaya neden olacak bir davranış hiç değildir. evet yakılan kutsal bir kitap, ama milyonlarca kopyası var sonuçta.
  ama tabiatın, insan hayatının, bilinçsizce katledilen hayvanların telafisi var mı?

  ha diyorsan ki, evet bir kitabı yakmak tüm bunlardan daha kötü bir eylem, tabiatın, doğal hayatın ve nitekim dünyanın amına koyduktan sonra bu kitap ne işe yarayacak? cennete gitmeye mi?

  cennet için yaşamak yerine yaşadığı dünyayı bir cennete çevirmeyi neden hiç düşünmedi insanoğlu? neden hep savaştı, neden öldürdü binlerce yıldır?

  şeriatı getirerek mutlu bir dünya yaratacağız demeyin, el alem götüyle güler adama. ben çocuğuma, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya emanet etmek istiyorum. bir kitap değil.

  namaste.
  1 ... vagabond heart