1. 1.
    ateist olmasına kur'an okumak sebebiyet vermiş olabilir. ya da ateistse okuyup inanmaya başlayabilir. kişiden kişiye değişiyor, anlayışa göre.

beklenen; (#5789281)
    5 ... xelamony
  2. 2.
    (bkz: objektif ateist)
    2 ... vecdilemuradingayesi
  3. 3.
    Sıradan Bir Müslümandan Çok Daha Fazla Okuyor Olması Muhtemel Ateisttir.
    7 -1 ... dumansiz hava sahasi
  4. 4.
    herhangi bir ateiste göre kesin kez kendisidir. okuyup okuyup 153 kere türkçe arapça hatim ettikten sonra Ateist olmuşlardır.

Ben bu zamana kadar okumadan ateist olana rast gelmedim.

yok arkadaş ben inanmıyorum işte deyip kestirip atanı yoktur.

Mahalle baskısı böyle birşey midir de hepsi imamdan fazla kuran okumuş tribine girerler anlamam.
    2 -1 ... selim pusat
  5. 5.
    allah inancı acaba gerçek mi cidden? yahu hayata bakıyorum da allah'tan bir kanıt göremiyorum şeklinde düşünerek acaba allah'ın kanıtını ve varlığını burada bulabilecek miyim diye kendisine soran ateisttir.
    okur bu yüzden objektir bir şekilde. kimisi çelişkiler bulur. kimiside sadece okuyuvermiştir.
    2 -1 ... nakata
  6. 6.
    kur'an okumayan müslüman'ı kültürüyle döver.
    3 ... mevta
  7. 7.
    Kendini belki inanmak için sebep bulabilirim diye zorluyor olabilir. Veya inanmamak için daha fazla sebep arıyor olabilir. ama sadece kuran'a inanmamak da ateist olmayı gerektirmez. sadece bak ben okudum demek için de okuyor olabilir. kısacası kimine göre hayırlı kimine göre hayrısız bir çok nedeni olabilir. e insandır bu. belli olmaz ne düşüneceği ne yapacağı.
    1 ... megaslaughter
  8. 8.
    'inandığım gerçeği çürütebilecek kaynak var mıdır?' diye düşünen beynin eylemi.
    ... muhabbetbagiagirdimbugece
  9. 9.
    zaten ateist olmadan önce okuduğu kitabı tekrar okuduğuna göre yerini hatırlayamadığı bir ayeti falan arıyordur büyük ihtimalle.

siz belki kendi dininizin kutsal kitabını okumadan kabulleniyorsunuz ama reddetmek o kadar kolay değil. ben ateistim deyip hayatını anlamsızlaştırmak için can atmıyor kimse. merak etmeyin ateist olunmadan önce okunuyor o "kutsal" kitaplar.
    4 -2 ... mevta
  10. 10.
    sonunun böyle olmasını dilediğim ateisttir.

http://www.youtube.com/vi...%C4%B1+m%C3%BCsl%C3%BCman
    2 ... dervis devrimci