1. 1.
    fetöcü diyanet işler başkanı ali erbaş açıklamasıdır.
    http://t24.com.tr/haber/d...ranlik-bir-kalptir,766203

bu açıklamayı yapan adam profesör bir de.
    ve bu adamın görevi insanlara islamiyeti anlatmak, sevdirmek...

ama bu ne yapıyor?
    sevdirmek yerine korkutuyor, soğutuyor.

ulan "şeytan" lafını duyan çocuk korkar. sen neden şeytanlı meytanlı şeyler söylüyorsun. sen çocuklara kuran'ı sevdirsene.

çok geriyorsunuz beni ya, gerçekten birkaçınızla mahkemeliğim, hadi git sen de ver.

böyle bir açıklama yapan adam diyanet işleri başkanı değil, sıradan bir müslüman bile olamaz...
    14 -2 ... tengir budun
  2. 2.
    çocukların melek olduğunu varsayarsak,
    şeytan+melek=nötr
    olacağından sıkıntı yok.
    devam.
    2 -1 ... sofiana
  3. 3.
    bunu diyen birini kaideye almak da gevşekliktir.
    4 ... lidyanetya
  4. 4.
    incil okumayan çocuklar şeytanla beraberdir şeklinde bir açıklama yapılacak olsa halkın belli bir kesiminin dini inançlarını alenen aşağılamak suçundan hakkında tahkikat üstüne tahkikat yapılacakken, böyle bilimsel ve gerçekçi açıklamaların yargı tarafından görünmez olmasından alınan kuvvetle yapılan açıklamadır. Kuran okuyan çocukların büyüdüklerinde neler yaptıklarını yakından görüyoruz. Fetöcülerin hepsinin elinde kuran var, şeytanda en büyük yardımcıları.
    4 -1 ... humussuztoprak
  5. 5.
    Şu an şeytanla beraber kahve içiyoruz, size selamı var.
    1 -1 ... siyah alfabe
  6. 6.
    10 milyar lira bütçe ayrılan, devletin din işlerinden sorumlu resmi kurumunun başındaki tekke şeyhi zihniyetindeki adamın sıçmığı.
    5 ... cennetin kralligi
  7. 7.
    hem fetöcü olacaksın, hem diyanet işleri başkanlığı ile ödüllendirileceksin.

her fani bu kadar azıtır, normaldir.
    4 ... noxeca
  8. 8.
    Şimdi bu mitoloji değil de nedir?

Bir yerde kuran varsa, okunursa melekler o eve girer işte kanatlarıyla rahmet yağdırırmış.

inananlara tabi ki saygı duyuyorum ama bildiğin koskoca mitoloji bu. Zeus ya da posedion hikayesinden farklı mı şimdi bunlar?
    3 ... keyf kahyasi
  9. 9.
    Bunun suyu ısındı.
    Nereden buluyorlar böyle tipleri bilmiyorum.
    2 ... umudu azalan adam
  10. 10.
    Șeytan, çocuklara Kuran okutulan Kuran kurslarinda çocuklara tecavüz edendir.
    5 ... alexdeberk