1. 1.
  Sadece kuran da yazılan şeyler ile açıklanabilecek evrenin sırlarıdır. Allah ında dediği gibi şüphesiz biz onu eksiksiz indirdik..

  Edit: burada Einstein in bir sözünü aktarmak istiyorum. "doğa insan suretinde bir tanrıya inanmadan da kendi içinde uyumlu ve güzel"
  2 -1 ... eunimie
 2. 2.
  (bkz: ateizmi seçmek)

  kurani okuyup anlayana ateist okuyup anlamayana dindar denir. Turan Dursun.

  din fakirler zenginleri öldurmesin diye vardir. Napolyon.
  4 ... maninthemirror
 3. 3.
  Okuyup anlamayan cok ahmak insan var. O halde okuyup inkar eden insanlarin ateist olmamasi kacinilmazdir.
  ... uykuhuzurverir
 4. 4.
  Kardeşlik gibi hoşgörü gibi güzel kavramlardır , iyiligi güzelliği öğretir ayriyeten .
  ... niqaheuse
 5. 5.
  açıklanamayacak olan şeylerden azdır.
  ... kedietzsche
 6. 6.
  napolyon un mason olduğunu bilmeyen ve çamur atan yazarlara inat kuran okuyan insan zaten herşeyin farkına varır bu güzelim herşeyi bir denge,uyum içerisinde olan ve bir sürü mucize olan bu dünyamızı allahın yarattığına inanmayacak kişiler okurken kendilerini az verseler keşke verseler kendinizi yanlış programlamışsınız oysaki dünya ne güzel bakin etrafiniza.
  ... egzotik seytan
 7. 7.
  rab suresi 13. ayete bakmalarini rica ediyorum. ama okumaya merakli olmayan sevgili dindarlar icin ozet geceyim. allah kizdiginda sizleri cezalandirmak icin yildirim gonderir anlamini cikaracaginiz bir ayettir.

  bi okuyup mantikli gelin yil 2015 hala kuran he mk hee ondan avrupa musluman olan ulkelerin ebesini seviyor.

  niyeyse allah dusunememis o zaman hic diger kitalarda insan yok sadece orta doguda insan var da tum dinler orada ortaya cikmis. siz de simdi buna inaniyorsunuz oyle mi?

  isa musa muhammed hepsi sadece donemine gore cok akilli liderler. insanlari kontrol altina almanin en kolay yolunu bulmus bu kadar basit.
  (bkz: beyin bedava)
  1 ... maninthemirror