1. 1.
    kuran kurslarının neden kapatılmaları gerektiģine dair bir başka haber, bir başka rezillik. skandal. yaşları 13 ile 14 arası çocuklar arap uydurmaları öğrenmek ve dayak yemek yerine derslerini çalışmalılar.

https://odatv.com/sopayla...n-bulundu-14091817_m.html
    8 -3 ... sinirleniyorum yine
  2. 2.
    aileleri sevinmiştir (bkz: muhafazakar aile) ama biz sevinemeyiz.
    2 ... david addison
  3. 3.
    aralarından ikinci bir atatürk çıkma ihtimali artan çocuklardır.

evet, çok düşük bir ihtimal ama yine de ihtimal.

atamız çocukken arapça fill çekiminde bir hata yaptı diye kaymak hafız nam it tarafından dövülmüştü. bu dayağın köpek yobazlara neye patladığı herkesin malumu...

yobazların alayı insanlık düşmanı melunlardır. iyi yobaz ölü yobazdır vesselam.
    7 -1 ... rumeli71
  4. 4.
    Offfffffff. Çocukken büyük bir zevkle giderdim kuran kursuna. Ve en güzel günlerimi orada geçirdim. Birkaç münferit olay yaşandı diye hemen saldırın islam'a. Bundan iyi fırsat olamazdı. Haydi ateistçikler, haydi.
    3 -4 ... ruhsal enfeksiyon
  5. 5.
    Dayak cennetten çıkmadır diyen bir topluluğun hakettiğidir.
    2 ... ulkucuwolf
  6. 6.
    11-12 yaşındaki iken yıllar önce babam trakyada bir köyde görev yapıyordu. yaz tatilinde lojmandaki arkadaşlarımızla köydeki kuran kursuna gönderildik biz de. bikaç gün sonra hoca tokat, tekme atma atma gibi girişimlerde bulunmaya çalıştı ben de babama soyledim. babam da bir pazar günü gelip döve döve anasını skti o lavuğun.

bu da konuya ilişkin böyle bir anımdır.
    2 ... flat head
  7. 7.
    Abi şu din olayı o kadar anlamsız geliyor ki artık yani nasıl bir motivasyon içerisinde olduklarını dahi tasavvur edemiyorum artık o derece yani.
    2 -2 ... golazo
  8. 7.
    Çocukken kuran kursuna gitmeyenler o sopanın tadını bilmezler biz dayak yerdik ama hakederdik de ne ben ne de çocuklar yedigimiz dayaktan gocunmazdık şimdinin çocukları da bir başka be.
    -2 ... antimilitanist
  9. 8.
    o hoca ile beni iki dakika bir odada yalnız bırakın.

el kadar çocuklara nasıl sopa çekilir ben ona bir tattırayım.
    2 ... uzay muhtari
  10. 9.
    rezillik. o çocukları kuran kurslarına veren embesil ailelere müstahak.
    benim çocuğumu arap kültürü için dövecek adam anasından doğmadı. kan alırım.
    2 ... kafam bir milyon