1. 1.
  Ağrı’da bulunan imam Buhari Yatılı Erkek Kuran Kursu’nda kalan 9 yaşındaki U.P. adlı erkek öğrenci, Kuran hocası olan 17 yaşındaki Y.K.’nin tecavüzüne uğradı.

  kuran kursunda yetim çocuğa tecavüz edilmesi
  http://odatv.com/kuran-ku...a-tecavuz-2307171200.html
  3 ... jimmy tudeski
 2. 0.
  ' bir kereden birşey olmaz ' diyen ensarsevicilerinin uğramacağı başlık.
  Not: şu son 15 yılda din eğitimi ortamlarında ne kadar çocuğa tecavüz edildi, hatırlayan var mı, sanmıyorum.
  Pislik paçalarımızdan akmıyor, " nur " olmuş tepemize yağıyor.
  14 -2 ... eratosthenes
 3. 1.
  türbanlı ailesi yarabbi şükür demiştir.
  9 -8 ... david addison
 4. 2.
  Yetime. Peygamber bunları görse Vatikana vaftiz olmaya giderdi.
  7 -2 ... schwarz und weisse
 5. 3.
  17 yaşındaki kuran kursu hocası!. O bi orada dursun öncelikle tecavüz ve insanın özgürlüğünü kısıtlayan her türlü aktivite iğrençtir, ve o insanların hapis edilmeleri gerekir tamam ama buradaki vurgu inanılmaz geri zekalıca değil mi? belli ki tecavüz eden çocuk da, tecavüz edilen çocuk gibi orada kalan bir çocuk sadece ve belli ki ruhsal ve cinsel olarak hasta. bu çocuğu haberde '17 yaşındaki kuran hocası tecavüz etti şok şok' diye haber yapmak insanları mal yerine koymaktır ve madur çocuğun durumunun bu şekilde önemsizleştirilmesine sebep vermektedir. Hadi rant için bunu bu şekilde yaptılar, zaten sitenin adı zurna haber a*k, şunun linkini yapıştırırken utanır insan ama bu haberi okuyup process etmeden 'aha yobazlık gene, bak imam ne yapmış bak bak' diyen insan da benim gözümde salak kategorisine girer.
  5 -6 ... arka plan
 6. 4.
  (bkz: kuran kursu ve tecavüz kelimeleri)
  ... teflon
 7. 5.
  Katolik kilisesini örnek alan islamın son kurbanı, yazık ki dinden dinciden medet uman garibanlara.
  5 ... aku suyu
 8. 6.
  Utanmazlık ve vicdansızlıktır.
  4 -2 ... selia
 9. 7.
  nedense hiç şaşırmadım, o savunmasız çocukları dinle istismar edip üstüne bide tecavüz ediyorlar zaten. bunun yığınla da örneği var ama allah diyo namaz kılıyor diye bunları görmezden gelip normal görüyorlar. sonuçta müslümansa tecavüzü meşrudur kafası var islamcılarda.
  gidip ailesi bile din adına yapılan şeyi meşru görüp çocuğunun tecavüzünü normal görebilir. böyle bir kafa yaşıyorlar. başka bir yerde olsa onu kararlarlar ama kuran kursunda olunca aman dine laf gelmesin, aman kuran kursuna gidiş azalmasın diye laf demezler.
  katolik kilisesi de kilisede çocuklara cinsel istismar uygulandığını duyduğunda bunun için hiçbir şey yapmamış üstünü örtmüştü. neden?
  çünkü din adına tecavüzü dinciler meşru görüp dine laf gelmesin diye bunun üzerini örtüyorlar. bu da islamcı tecavüzü meşrulaştırıyor.
  3 -3 ... allah yok din yalan
 10. 7.
  Daha dün Yüzme öğretiyorum ayağına 4 kizi taciz eden eski chp li müsteşar 18 yil ceza aldı. Bunu niye görmediniz sayın amina koyduklarım?

  Anlayın artık ! Sapkınlığın dini imanı kurumu yok. bir papaz da, bir haham da, bir hoca da bu tarz haberlere konu olabiliyor. O yüzden kişinin adını verin sadece. Kuran kursu hocası dersen ve sadece işine geleni buraya taşırsan senin yedi ceddini sikeyim.
  9 -5 ... adim recep mekanin sahibiyim