1. 1.
    olay geçtiğimiz günlerde olmuş, diyarbakır'da camide, kuran eğitimi verdiği 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan imam tutuklanmış.

küçük kızın polislere verdiği ifadede söylediği şeyler ; okurken ciddi anlamda kanım dondu.

camiden ayrı olan sınıf bölümünde bana ve diğer kızlara sarılarak öpüyor ve vücudumuza dokunuyor.
    bir kez yaptığı sırada elini ısırdım.

bazen bizi kursun mutfak bölümüne götürüp, aynı şeyleri yapıyor.
    sınıfta bize hamile kalmak ve tecavüz gibi konulardan bahsediyor. bizi kucağına oturtup,

'canım, aşkım, sevgilim, sultanım' gibi kelimeler kullanıyor.

pedοfilinin ve çocuk istismarının böyle mekanlarda, yerlerde ve böyle kişiler tarafından uygulandığını görünce artık şaşırmıyorum. şu kızın söyledikleriyle empati kurmayı deneyin.

33 yıl hapis cezası verilmiş sözde imam olan aşağılık herife, bence yakılarak öldürülmeli. hayatlarında tek hakettikleri şey bu, merhamet göstermek yersiz olur.
    11 -5 ... por favor
  2. 2.
    john doe diye bir film vardı hatırlarım. hatta 2 gün önce falan izledim. o filmde ki gibi bir harekete ihtiyacımız var.

t: oruspu çocukluğudur. cezaevinde o imamı s*kerler inşallah.
    5 ... kartalatt
  3. 3.
    açlıktan ölüme terk edilmeli bu şerefsizler. evet.
    2 ... evrenin disinda olan yazar
  4. 4.
    pedofili olmasında onun yapacağı birşey yok ama yaptığı davranışlar bu tür küçük çocuklarda kötü psikolojik etkiler bırakabilir, gereğinin yapılması lazım. umarım "imam" dersini almıştır.
    2 -2 ... buyur abisi
  5. 5.
    "pedofili olmasında onun yapabileceği bir şey yok"

kimin var benim mi?

bu nasıl bir söylem akıl sır erdirmiş değilim. Her şeyin bi kılıfını buluyorsunuz ya diyecek bir şey yok.
    2 -2 ... por favor
  6. 6.
    diyanete söyledim geçen, Kemalist imamları görevden alın diye.

öyle şey olur mu kardeşim toplumu ayrıştıramayız dediler...

alın işte!!!
    1 -4 ... dedeninkeli