1. 1.
    durmadan artan tecavüz vakaları sonucu olandır.

Neyse ki şükürler olsun yol yabdı, kızımız tecavüze 5 şeritli yoldan gidiyor.
    6 -2 ... sikacu
  2. 2.
    sonuçta dinden beyni yanmış insanlar var orada ve sapkın düşünceler taşıyorlar. çocuklar da savunmasız bir şekilde oraya bırakılınca onlara tecavüz ediyorlar. bunlar sadece yansıyanlar bide yansımayanları okusak belki de aklımız gider.
    buna neden olan şeyin din olduğu gayet de açıktır çünkü din normal yoldan kişiyi doyuma ulaştırmayıp sapkınlığa itiyor.
    3 ... allah yok din yalan
  3. 3.
    bu dünya üzerinde dini inancı ne olursa olsun inandığı şeyi doğru dürüst yaşayan insanlar da var elbette ama bu bahsettiğim insanlar çok azınlık. genelde insanlara din doğru öğretilmiyor bizim ülkemizde, dini allahı dilinden düşürmeyen tiplerin hepsi bununla prim yapıp, dini sömürdüğündendir belkide, nedenini tam olarak bende bilmiyorum. bazı insanlar dini abuk sabuk hocalardan öğrenmeyi seçtiğindende olabilir bu vahim durumumuz yani kutsal kitabını okuyup bazı şeyleri kendi süzgecinden geçirerek yaşayan insandan zaten zarar gelmez, zarar veren kesim sadece kafayı bozmuş, kelimenin tam anlamıyla yobaz olan tipler, üstelik o tarz insanlar kendilerine yobaz denilince bundan gurur duyuyorlar. demek ki bana yobaz dediklerine göre dini tam anlamıyla yaşıyorum diye düşünüyorlar, gerçekten çok garip bir kafa yaşıyorlar ve asla hiçbirşeyi kabul etmeyerek doğru olduklarına inanıyorlar. bilinçsiz anne babalarda çocuklarına önce insanlığı, sevgiyi ve şefkati öğretmek yerine çocuklarını kuran kurslarına postalıyorlar halbuki oralarda verilen dini eğitim çocuklara büyük zarar veriyor, dinini bilsin ya da yaşasın istiyorsan bunu en doğru kendi evinde yapabilirsin, elin yobazına teslim edip çocuğunun beynini yıkatma.
    ... sad butterfly
  4. 4.
    Artık herkesin kabul ettiği bir gerçek, aklı olan çocuğunu bu tip kurumlara göndermez.
    1 -1 ... darwinist
  5. 5.
    2 bin nüfuslu kasabaların en yüksek tepelerine bina dikip kuran kursu haline getirerek, içeride olabilecek hiçbir şeyden dışarının haberinin olmaması politikası güdenlerin sonucudur.

Öyle yerlere kuran kursu açıyorlar ki adam öldürseler 10 sene sonra duyulur.

Alın Türkçe kuran, çocuğunuza eğitimini Kendiniz verin. Okuduğunu anlayamayacak bir salak değilsinizdir herhalde?
    6 -1 ... alkolik oldum