1. 1.
  Hep aynı şeyleri duymaya alışmış, farklı seslere alışık olmayan sığ beyinlerin aklından bile geçmeyecek gerçektir.

  http://dinsizdeist.blogspot.com/?m=0

  Bu sitede bütün popüler mucize iddialarına cevap var arkadaşlar. Okuyun aydınlanın. Bu meal şarlatanlarına, sahtekarlara kanmayınız.
  1 -1 ... otoriter faso kemalist
 2. 2.
  https://kuranfelsefevebilim.wordpress.com

  Bu sitede de saçma ve gerçekçi olmayan bakış açılarıyla kurandaki yüzlerce bilimsel mucizeden "yalnızca bir kaçına" gerçek değildir diyen bilimden ve objektiflikten uzak ateist forumlarının iddialarına kapak gibi cevaplar yer alıyor.
  -2 ... insectoidzz
 3. 3.
  Boş laf.

  Kuran a bir bak. O sözlere. Bir yaratana ait olduğunu anlarsın.
  -3 ... aydinoglu ventage
 4. 4.
  Kur'an-ı Kerim'in kendisi zaten insanlığa karşı Bir müjde iken birileri kör Topal şeklide mucize araması sadece bir kuru laftır.
  2 -2 ... promer
 5. 5.
  hep bu kamera yüzünden.
  lmao
  ... benibendenalayen
 6. 6.
  Kurana gerçek değil yalandır diyenlere tek laf etmeyip; dünyada yer alan insanlığa mesajlar arasından Allah katından olduğunu bilimsel mucizeleri ile de destekleyip insan sözü olamayacağını kanıtlayan kitabın bu özelliğini duyurmaya çalışanları eleştiren mesaj algılayıcısı, kurana yalan diyen ateisti destekleyen müslümanları da görmüş olduğumuz başlık.

  Kör topal demeden önce, bu bilgiyi şu yukarıdaki ateistin verdiği siteden almadan önce müslümanlar bu konuda neler demiş, neler anlatmış bir de onlara baksaydın daha iyi olmaz mıydı sevgili mesajı almış müslüman arkadaşım.

  Kuran'da açık seçik bilimsel gerçekler vardır. Bu gerçekler 1400 yıl önceki köy gibi olan dünyada bilinmesi mümkün olmadığı için Allah katından olduğunun delillerindendir.
  -1 ... insectoidzz