1. 1.
  eğer ayeti bazıları gibi götünden anlamazsanız zaten sebebini ve neden öyle yapılması gerektiği gayet güzel açıklamış ayettir. s*ktirin gidin şimdi.
  5 -3 ... piskolata erkegi
 2. 2.
  Bir yanlışlık görülemeyen ayettir.
  3 -2 ... gordonlevyeliman
 3. 3.
  --spoiler--
  gümrüklerinden ayetleri yorumlarlar, kafalarına göre yazarlar çizerler ahkam keserler. bunların da tez kelleleri vurula.
  --spoiler--

  herasmud syf 24.

  töbe estağfirullah zorla insanı günaha sokarsınız ha!
  2 -1 ... herasmus
 4. 4.
  "şiddet değil ki olum o, kaba yerlerine hafifçe çırpıştırma"'dır.
  1 -1 ... mecka
 5. 5.
  (bkz: muş)
  ... raki var dediler geldik
 6. 6.
  kuran ı kerim de kadına şiddet geçen böyle bir ayet falan yoktur. her insan uydurup yorum yazmasın. allah ne diyor ben size kadınları emanet ettim kılına zarar gelmesin. bu kelime ayet olarak iniyor. saçma bir tercümeyle kadına dayak deniyor. ayetlere dikkat edin kadın devamlı el üstünde tutuluyor. delinin biri kuyuya taş atıyor akıllı insanlar çıkarmaya çalışıyor allah kuran ı kerimde şiddeti yasaklamıştır. kitabı okumadan yorum yazmayın. yanlız burada ince bir detay vardır. bir kadının namussuzluk yaptığından şüpheleniyorsanız dikkat çekmek için uyarı dayağı vardır. dikkat edin namus kavramı olduğu zaman. http://www.ihvanforum.org...-at%C4%B1l%C4%B1r-m%C4%B1
  4 -2 ... dedektif
 7. 6.
  islamı çarpıtmak isteyenlerin meali kullanılarak tez yapılmış fakat mealin aslı ve orjinali budur:
  Erkekler kadınları gözetirler. Zira ALLAH herbirine farklı yetenekler ve özellikler vermiştir. Nitekim erkekler evin geçiminden sorumludur. Erdemli kadınlar, (Tanrı'nın yasasına) boyun eğer ve ALLAH'ın korumasını emrettiği (onur ve iffetlerini) tek başlarına bile olsalar korurlar. iffetlerinden endişe duyduğunuz kadınlara öğüt verin, yataklarınızı ayırın ve nihayet onları çıkarın. Size itaat ederlerse onlara karşı bir yol aramayın. ALLAH Yücedir, Büyüktür.
  3 ... chaylack58
 8. 7.
  ilgili ayette var mı yok mu orası tartışmalı ama veda hutbesinde vardır.
  ... selia
 9. 8.
  yoktur. yanlış çeviri vardır.
  bakınız ki:
  http://alimallah.net/hakkadavet/nisa34.pdf
  ... sunger