1. 1.
  önemli bir beyandır.

  bir müslüman da pek ala evrimci olabilir. buyrun.

  https://video.uludagsozluk.com/v/kuran-da-evrime-aykırı-bir-ayet-yoktur-174651/

  1 -5 ... system error
 2. 2.
  (bkz: caner taslaman)
  (bkz: edip yüksel)
  5 ... just do asetilsalisilikasit
 3. 3.
  (bkz: sinan canan)
  ... petit beurre
 4. 3.
  Sizleri topraktan yarattık, yine oraya döndüreceğiz ve tekrar dirilterek oradan çıkaracağız.

  TAHA Suresi 55. ayet
  2 ... jhnsky
 5. 4.
  Ya siz maniacmısınız bırakın artık kendinizi rahat ettirmek için saçma salak kalıplar uydurmayı, dinini seviyosan mutluysan ve evrim de mantıklı geliyosa ikisinede inan birbirine karıştırma, din kitaplarında direk evrim vardır cümlesi yazsa bile bu o kitabı komple doğru veya ilahi yapmaz, evrimi çok merak ediyosan kurandan değil bilimsel kitaplardan evrimsel biyologlardan araştırma yap.
  3 -1 ... aku suyu
 6. 5.
  kuran'da allah topraktan yaratıldınız der.
  evrimde maymunla ortak atadan evrildiniz der.

  caner taslaman akıllı olsun.

  götü yemiyor da olabilir.
  evrim hikayesine inanmıyorum dese bir daha tv'ye çıkarmazlar. ondan tırsıyodur.
  4 -2 ... jimmy tudeski
 7. 6.
  Evrimi inkar etme noktasinda içine düştükleri mezhepçi cahillik o derece ki.

  insan maymundan gelmedi, allah yarattı. Çözümlemeye bakar mısın?

  Evrimi inkar konusunda en etkili çalışanları adnan oktar. O da ara form yok, evrim de yok, musa'nın asası bi anda yılan oluverdi, aniden yaratılışın delilidir bu (delile bak), deyip dansöz oynatıyor.

  Adem ve havva'nın nesline ensest ilişkiyi yakıştırmazlar lakin insanın bir evrilme sonucu varoluşu onlara göre şirktir.

  Bir göz nasıl tasarlanır? Onu tasarlayan, herşeye sebep sonuc ilişkisi kuran; ademi de ensesinden tutup kedi gibi atmaz dünyaya.

  Sen buna inanıyorsan o senin beyinsizliğin. Evrim doğru olmayabilir, bilim yanılgısını her zaman kabul eder ama karşı savunma için musanın asasından bahsetmek sadece aptallık.
  1 -1 ... doublecift
 8. 7.
  işin içinde caner taslaman varsa gerisine bakmaya gerek yok.
  ... gok kubbeye kadar yolu var
 9. 8.
  Kuranin evrimin varligi ya da yokluguyla bi derdi yok. insanligin isleyisine dair bir mufredati var, bilim sanat felsefe hepsi acik kapi. Haybeye gundem yaratip uzerinde tartisarak reyting ve satis geliri elde ediyorlar. Adamin fundametalinde sorun var gidip ona evrim mevrim pazarliyorlar. Birak dini evrensel temel ogretileri bile insanlar uygulamakta sikinti yasiyorlar. Banane amk, sikerim evrimidi de devrimini de deyip kurtulun. Uygarlik tarihinde insana ait karanlik donemler var. O karanligin buzul cagiyla da kendi kararttigi donemlerle de ilgisi var. Yorumlamak ufurmektir, mevcut bulgular butunu yorumlamaya yetmiyor. Zaten neredeyse cogu ogreti hemen hemen ayni hikayeyi farkli sembollerle anlatiyormus gibi bir durum var tarihte. Kurallar degismis falan filan. Bu karanlik uzerine inanilmaz bir ekonomi ve somurge alani insa edilmis durumda.

  insanlarin neye inandigi, ne yaptigi kimsenin sikinde degil. Konusmacilarin tek derdi insanin neyi dinledigi. Ve konusmak. iste o yuzden kuran dinle diye baslamiyor. Oku diyo kitapta.
  2 ... yolumunustu
 10. 9.
  Kuran'da evrime aykırı ayetler vardır, evrim kuran'a aykırıdır. ilk insan yaratılmamıştır, maymundan gelmiştir, maymun da bakteriden gelmiştir.
  ... anambunelan