bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Kuran ile uyuya kalan kimsenin yanindaki kuran ı almak için gidip abdest mi almayım sorunsalıyla ortaya cıkandır.
    1 ... nikimyokki
  2. 2.
    PDF olursa monitör ellenmez diye biliyorum. Evet.
    22 -4 ... tamam lan begenmeyin nick mick
  3. 3.
    Araplar üstüne oturuyormuş.
    6 -9 ... king akabe
  4. 4.
    şart değildir.

abdest'li okumak saygıdan ötürüdür. kur'an ile haşir neşir olanın namaz ibadeti ile de iç içe olacağı için yüksek ihtimal abdestli olacaktır zaten. O nasıl davranması gerektiğini bilir.

farz olmayan, günah olmayan amelleri kendinize zorlaştırmayın. kur'an saygı abdestle değil onu okuyarak ve hayat geçirerek mümkündür. dini zorlaştırmayın.
    9 ... aeneskral
  5. 5.
    Recm ayetine bakilirsa yatagin altina bile konulurmus. Demek ki ustune bile yatilabilir.
    1 -5 ... selia
  6. 6.
    (bkz: tutmasaydım düşüyordun)
    1 -3 ... imacivilengineer
  7. 7.
    bence bu tarz durumlar için zemzem suyu ile yıkanmış bir maşa üretmek gerekiyor. abdestsiniz yokken bu maşayla kuranı tutar masaya koyarsınız. birileri kabir azabı geçirmeyen kefen satıyordu en son. bence din tüccarları, bu işede girmeli zemzem sulu kuran tutacağı diye pazarlar bu ürünü... münafık din tüccarlarına satacak mal lazım nasıl olsa...
    2 -2 ... search for the lost entry
  8. 8.
    vâkı'a 79. ayet,kalben arınmış,kötü düşünceleri kafasından atmış manasında daha doğru yorumlanabilir.bana göre zihnen ve kalben temizse abdestsiz tutulur,zihnen ve kalben kirliyse abdestli tutsa da günaha girer.
    1 ... lorenzocapriari
  9. 9.
    matbaalarda basılırken, yayınevine getirirlirken, bilgisayar da bakarken, dağıtımı yapılırken emin olun abdestsiz hatta cenabet ellerle bile tutuluyordur. e normaldir abartmaya gelmez sıradan bir felsefe kitabı sonuçta.

sorunsalın tanımı: vücudunun belli yerlerini ıslatıp tutma hakkı kazanılan kitap. tutup tutmamak değil mesele okuyup eleştirebilmek.
    4 -2 ... mamografi
  10. 10.
    Ülkenin neden bu kadar boktan bi durumda olduğunu açıklayan sorunsal. Siz bunlara kafa yorup ay sonunu zor getirin, bu sorunu ilk ortaya atan adamda mercedes mi bmw mi diye düşünsün.
    3 ... bufuz