1. 1.
  internet sayesinde kuranın türkçe okunmasıyla ateist sayısının artması durumudur. bazıları ise hala çeviri hatası sondan 2 bölü 3. ayetine bak burda oyle demek istemedi. demeyle göt korkusuyla islamın son demlerini yaşatır. bir kaç yüzyıl sonra islam arap mitolojisi olacak. buradan da tarihe geçeçeğim.
  5 -13 ... ogulcanf
 2. 2.
  hayallere sahne olan başlık. müsllüman nufusun azalması ya da yok olası gibi bir şey olsaydı sayı 1 kişinden milyarlarca insana ulaşmazdı önermesini akla getirir.
  2 -2 ... yayanadam
 3. 3.
  önyargılı ve saçma bir hezeyan ifadesi.
  1 ... usualsuspects
 4. 4.
  anlamadan okunur ise turkce dahi olsa olmasi dogal olan durum.
  -1 ... 404error
 5. 5.
  Böyle bir şey var mı kesin olarak kestirmek güç fakat içinde bulunduğumuz iletişim çağının ateizm gibi azınlıkta kalan inançların bulabileceği en iyi fırsatlardan biri olduğunu da kabul etmek gerek. Artık sorguluyor, bilgi sahibi olup kıyaslayabiliyoruz.fırsat eşitliği de oluyor düşünceler bazında.

  ne diyelim hak eden kazansın.
  1 -1 ... chuck cakmaktas
 6. 6.
  temel fıkrası okur mantığıyla veya ayetlerin düz yazı olduğunu varsayarak okursan veya kesip biçersen anlatılmak istenenin tam tersi anlaşılır.
  (bkz: #18898362)

  sizi üstün kılmıştım. ifadesi 'sizi üstün kıldım' şeklinde algılanıyorsa cahilliktir, veya bilerek bu şekilde yayılmaya çalışılıyorsa bu bilerek toplum içinde fitne çıkartmaktır.
  2 ... mr why
 7. 7.
  bu yeni neslin ortalama zeka seviyesinin dususte oldugunu gosterir. ya da onyargilarda artis olmaktadir. allah'in ayetlerine onyargilisiz ve dusunerek yaklasilmalidir.
  1 -2 ... forthem12
 8. 8.
  ateistler görmek istedikleri gibi gördükleri için bu aptal yola geliyorlar. Bi insan tüm dınlerı arastırsa en dogru hak yolunun islam oldugunu bilir zaten
  1 ... erimeyen kardan adam