1. 1.
  Sürekli şehadetlik ederim denmesi ve allah'tan o ve biz gibi garip bahsetmesi.
  8 -2 ... jodalton
 2. 2.
  Köleliğin yasaklanmaması, matematiğe uymayan miras hesabı, kadınları dövün ifadesi ve kadınlara insan değilmişçesine bakış açısı.
  6 -3 ... jodalton
 3. 3.
  kuran ı kerimin insan yapımı olması
  5 -8 ... tenete
 4. 3.
  içindeki yazılanlar Allahın ayetleridir yazılanların sahibi allahtır.
  1 -3 ... desifreleyici
 5. 4.
  inanmazsınz inanırsınız bu kimseyi ilgilendirmez. sadece sizi ilgilendirrmeyen başlıklar açmayın. Kimsenin inancına da karışmayın bize ne sizden.
  3 -7 ... desifreleyici
 6. 5.
  okuyanlar diğer semavi kitaplar gibi insan elinden çıktığını zaten bilir. okumayanlar anca allahın avukatlığını yapar, bu da tanrıyı daha çok ezikler.
  3 -3 ... emihotspace
 7. 6.
  ilk okuyuşta allah'ın sözü olduğuna iman ettim.
  okudukça daha da çok ediyorum.
  teşekkürler allah'ım.
  3 -5 ... pitislarin hamcisi
 8. 7.
  Çelişkilerle dolu kitap. insanın ömrü boyunca ne kadar nefes alıp verdiğini bilen allah, daha dünya ve uzay hakkında çoğu şeyi bilemiyor. Kur'an ile bilim tamamen zıt. Kur'an eğer bir yaratıcının sözü olsaydı kusursuz olurdu. Geleceği bilen allah bir ayet yolluyor. Sonra o ayeti hükümsüz bırakıp başka bir ayet yolluyor. Örneğin enfal 65, 66. ilk diyor ki; içinizde sabırlı 20 kişi 200 kişiye galip gelir. Sonra ki ayette bakıyor bu tutmuyor. Allah yükünüzü hafifletti ve sizde bir zaaf olduğunu bildi. Eğer içinizde sabırlı 100 kişi varsa 200 kişiye galip gelir. Eğer bu kitap yaratıcıdan gelseydi. Direk net şeyler yazardı. Belli ki bir ölümlü tarafından yazılmış ve sürekli ayetler güncellenmiş.
  6 -2 ... kafir cin
 9. 8.
  muhammed reis'in bir ayette, "misafir yerini bilmeli, peygamberin evinde 5 dakikadan fazla durulmamalı" demesi her şeyi özetliyor.
  4 -1 ... eti cin baba
 10. 9.
  Yazarının da Muhammed olması şeklinde devam eden realite.
  4 -2 ... kivilive