1. 1.
  acziyetin göstergesidir. bu kadar mı acizsin be karaktersiz. ne demişler allah düşmanın bile karakterli olanını versin.
  5 ... kursadneferi
 2. 2.
  Buna gerek yok, içerisinde bulunan yazılar yılda on binlerce insanın birbirlerini öldürmesine vesile oluyor, bomba bu kitabın içerisinde yavru kedi gibi duruyor, asıl bomba yı bu kitabı yazıp insanlara sunanlar patlattı.
  2 -5 ... tapmadiyentanri
 3. 3.
  şaşırmadığım durumdur. Surda, cizrede de benzer durumlarla karşılaşılmıştı. Dinle alakaları olmadığını hep söyledik de, dinletemedik.
  1 ... alonedevil2
 4. 4.
  yaklaşık 40 senedir masum insanları hedef alan ve ülkenin güvenlik güçlerine kalleşçe pusular kurarak katleden kansızların gerçekleştirdiği ve şaşırılmaması gereken vahim olaydır. doksanlı yılların başlarından sonlarına kadar yolda durdurulup infaz edilen öğretmenleri, doktorları, sivil askerleri hatta çocukları / bebekleri görerek ve içimiz yana yana geldik bugünlere.

  terörün bile bir sınırı olmalı. terör anlam itibari ile korku ve kaos yaratmak huzursuzluk ortamı sağlamaktır lakin kadınları çocukları sivilleri hedef almak kutsal değerler üzerinden böylesine eylemler gerçekleştirmek neresinden bakarsan bak şerefsizlik. işte bu yüzden ismi cismi kısaltması fark etmeksizin terör örgütlerine destek veren herkese lanet olsun. bunlarla pazarlık yapılmaz, süreç yürütülmez. yıllardır söylüyoruz bir kesim anlamak istemiyor. ırkçılık ise ırkçılık olsun bunlara destek veren sempati duyan hiç kimseyi sevmiyoruz hatta nefret ediyoruz..
  2 ... mel mel bakan gibson