bugün

2023 kuraklığının müsebbibi sieyçpi ve saz arkadaşlarının, altılı masa ve altındaki münasebetsizlerin erdoğana karşı olan negatif tavırlarıdır.

cenab-ı hak milletimizi erdoğan gibi bir zatla nimetlendirmişken bu hal ve tavırlarınız hak tealanın gazabına uğramanıza sebebiyet veriyor eyy zındıklar.
"imamoğlu yüzünden olması" ile beraber yüzde 50-50 dir. istanbula yağmamasının sebebi zaten direkt imamoğlu da hani anadoluya da yağmıyor oralarda da kesin parmağı vardır bunun..
Allah mı oldu yoksa?
suyu da mı içmiş !..
Başlığı açan engellediğim ak lalerden biri galiba bende gözükmüyor.iyi yapmışım.Askeriyeyi ve bir çok devlet kurumunu fetö piçleri ile tarumar edip bir çok vatan sever insanın hayatına sebep olan insana çok manalar yüklemeyin sizi de satar.
görsel
herdoğan gibi fani bir zat için söylenmesi şirk olacak sözdür.
niye? erdoğan yağmur tanrısı mı?
SiZ ÖNCE RABBiMi ÜZMEYiN dE.
Türkiye'deki kuraklığın sebebi Erdoğan'ın ta kendisidir. 20 senede ne huzur bıraktı ne dirlik. Umarım bu seçimlerde de ağır bir şekilde yenilir ve defolup gider!..
Yavaş ol Dragon yeğenim! Üzerler seni. Kopçiki yapala. Popletile sona. Sivilri suuhtur :-).
"Erdoğan yağmur tanrısı mı" diyen arkadaşa yanıt: Rahmeti gazabını aşmış, Allah'ın bütün vasıflarını (hâşâ) üstünde toplamış bir liderinizi bu kadar gömme yeğenim.
görsel