bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ben.

(bkz: megaloman)
    2 -2 ... kurabiyecanavari
  2. 2.
    susam sokağında bir karakter.her çıktığında korkardım.*
    2 ... lafazan
  3. 3.
    söz konusu portakallı kurabiyeyse her an dönüşebileceğim yaratıktır. sev dünyayı * açılır her kapı işte susam sokağıııı ve kurabiye canavarııııııııı
    2 ... meyve
  4. 4.
    kurabiyeleri yerken gırtlak deliğinin açık olmamasından dolayı kurabiyelerin un ufak bi şekilde yere döküldüğünü görerek "ulan mundar ettin kurabiyeleri yiyceksen adam gibi ye" dediğim susam sokağı karakteri.
    10 ... erdem andac
  5. 5.
    nba tvde maç aralarında çıkıp "why do you love this game?" sorusuna "because of trash talking" cevabını veren sempatik bir o kadar da tek kaşlı canavar.
    1 ... monolith
  6. 6.
    adı geçince ilk aklıma gelen şey bir yemek borusuna sahip olmamasıydı.
    3 ... berhudarolyavrım
  7. 7.
    yıllar sonra internetten bulup bölümlerini indirdiğin susam sokağında rastlayınca gözlerini dolduran kukladan canavar.
    3 ... aflterxosruanrgise
  8. 8.
    ufaklığımda izlerken en az duyduğum karakterlerden biridir. susam sokağının en aç ve en sevimli karakterlerindendir. ama şöyle bi kötü tarafı vardır. çocukların bazısı onu izlerken;
    -anneeee kurabiyeeeee diye ağlardı.
    kendimi tenzih etmiyorum
    1 ... vagabond
  9. 9.
    entryleri okuduğumda dahi duygulanmamı,tüylerimin diken diken olmasını sağlayan,susam sokağının değişilmez karakteri...

nick'imin sebebi...
    3 ... kurabiye_monster
  10. 10.
    Allahım nasıl unutabilirim ki dediğim (çocukluğuma dair) susam sokağı karakterlerinden bi tanesi.
    2 ... der ve uzaklasir genc adam