bugün

Bu olayi bir de Zekeriya Beyaz a danismak lazim
(bkz: kulagina kupe olsun)
dogrudur. gecenlerde sola takacağıma sağa takmışım. böyle bir kıvırmalar, gerdan kırmalar filan. . . göğüslerim portakaldan hallice olmaya başlamıştı ki çaktım olayı çıkarıverdim küpeyi.

öyle böyle değil lan. yumuşatıveriyor bünyedeki tüm hormonları.
- hüsnü bu ne hal lan ?
+ ne oldu abi ?
- ulan küpeyi sağa takmışsın, ibne olmuşsun, değiştir çabuk.
+ abi sen ciddimisin ? dur hemen sola takayım..
- hah aferin, şimdi adama benzedin!
-alo cabbar geldim vardim ben buraya *
-olm manyak misin bir sag kupe olayini protesto icin taa oralara gittin
-olsun gorecekler onlar ne demek mis lam sag kupeye takana top demek hepsine ayar verecem kupemi de saga taktim bilerek
-tmm abi ben seni aksam ararim bye
-tmm bende hemen bir bar bulup kendimi atacam beni oyle sananlaraa ayar verecem hemde dovecem

bara gidildikten sonra protestocu ayarci abi epey bir eglenir tlfnla arkadasi cabbari arar

-alo cabbarcim
-ne oldu abi gosterdin mi her saga kupe takanin top olmadigini
-ay ne gostercem ben burda iyiyim gelmiyorum oraya evleniyorum cabbar ben
-ne
-ewt cnm enistenin adida john
-honk
çok dikkat edilmesi gereken bir durum. sabah kalktığında uyku sersemi olarak küpe sol yerine sağa takıldığında akşam eve bambaşka birisi olarak dönmek olasılık dahilindedir.
(bkz: şekilcilik)
(bkz: sehir efsaneleri)
böyle bir şey yoktur olamazda. ulan ibnelik belirtisi göstersem kaş alır, sürme çeker, ağda falan yaparım zor değil ki...hem iki kulağına birden küpe takan erkekler var, onlar da biseksüel mi oluyorlar bu duruma göre. **
(bkz: sag kulaga kupe takinca ibne olmak)
(bkz: anlatma kabizligi)
ikisine birden takınca biseksüel olunduğuna dair söylentiler de dolaşmakta.. tuhaf tabi...
(bkz: ota boka ibne demek)
yeni bir versiyonu vardir ki, umalım sadece antalya' da olsundur.

(bkz: sadece sağ kulağa kulaklık takanın ibne olması)

efendim, vatandaş müzik dinler iken dışarıdaki sesleride duymak için tek kulağına takar kulaklığı. buda sağ kulağına denk gelirse ibne olunuyormuş yenice. ulan kulağıma takıyorum, götüme sokmuyorum ki ?
Komik bir hededir.
Bu böyle olunca ihtimaller uzayıp gidebilir.
(bkz: burna halka takınca ayı olunması)
(bkz: ibneleşiyorum muntazaman)
sol tarafa küpe takan ibnelerin uydurduğu ipnelik.
riske girmemek için hiçbir kulağa küpe takmayarak sorunun ortadan kalkacağı durum.
-erdener sen bilirsin küpe sağa takılınca ibne mi olunuyor.
+insan olun yeter...
gayliği hastalık olarak gören kişileri şaşkınlık içine sokacak tespit.
bu mantıktan hareketle her iki kulağa mıknatıslı küpe takılması halinde soldakinin kazaya kurban gidip düşmesi sizi gay yapar. yok olmadı soldaki düşerse delikanlı adamsınız.*
(bkz: her yapılan davranışı ibneliğe yormak)
saçma sapan bir önyargıdır. ibnelik küpenin hangi tarafa takıldığı ile belirlenebilecek birşey değildir. küpe takmayan ibnelerin sayısı küpeyi sağ tarafa takan ibnelerden fazla bile olabilir. (bkz: gizli ibne)
''iki kulağa küpe takınca ne olur?''* sorusunu düşündüren durum.
erkekliği çükle kulaktaki küpe arasındaki rabıtaya denk gelen andavallı tayfanın alamet-i farikası.

edit: iş bu entry sol kulağında iki, sağ kulağında bir küpeyi 12 senedir takan bir erkek tarafından yazılmıştır.
saçmalıktır. sağ kulağa takınca ibne oluyorsun, sol kulağa takınca deli yürek mi oluyorsun peki? sağ-sol ne alaka dayı ?