1. 1.
    Evet arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar

Bugün toplumumuzun kanayan yarası olan kız israfını gündeme getireceğim.

Hergün sözlükte şahit oluyorum pek çok yazar kız arkadaşlarını bir kez kullanıp çöpe atıyorlar ya da evlerinin bir köşesine koyup unutuyorlar, yıllarca yüzlerine bakmıyorlar bu kızlar gerçekten israf oluyor. Daha eline kız eli değmemiş zavallı kardeşlerinizi düşünün. Ne yokluklarla kıvranıp azap çekiyorlar kızsızlıktan ibne oluyorlar. Halbuki çok zor değil kullanmadığınız kız arkadaşlarınızı bağışlayarak bu yiğitlerin yüzünü bir nebze olsun güldürebiliriz.

O yüzden hemen şimdi burada bu projeyi başlatıyorum. Gerçekten kız ihtiyacında olan çirkin ve asosyal kardeşlerimin verilerini sisteme kaydedip playboylarımızın bağışladığı kızları ev adreslerine kargoluyoruz. Haydi durma sen de elini taşın altına koy, bıyıklı sakallı demeden kız bağışında bulun emin ol bir yerlerde o kıza çok ihtiyacı olan ergenler var.

Unutma çirkinlik ve asosyallik onların seçimi değil! Elizabethden kurtulmak için onlara bir şans ver!

#kullanmadıgınkızlarıbagısla
    2 -8 ... kucuktur uc
  2. 2.
    o kadar zaman ayıracağız, güzel kıyafetler giyineceğiz, etkilensin diye şiirler yazacağız sonra bağışlayacağız. yok öyle yağma, balık tutmayı öğreneceksin.
    2 -1 ... birkilobytealabilirmiyim
  3. 3.
    kullanmadığın kızları bağışla kampanyası
    5 ... kale3112
  4. 4.
    Arkadaşlar bir sosyal yardım projesini niye bukadar eksiliyorsunuz anlamadım? Biraz empati yapın ve elleri nasırlı kardeşleriniz yerine kendinizi koyun!

Kullanılmayan eski kız arkadaşlarınızu bağışlamak bu kadar zorunuza mı gidiyor? Bari kapınız önüne bir kap kız koyun vicdansızlar!!
    ... kucuktur uc