bugün

hiç kullanmadım.
buradan ilaç adını alıp eczaneye kesinlikle koşmayınız.
ihtimal dahilinde bile değerlendirmeyiniz.

antidepresan ilaçlar beyin kimyanız ile entegre çalışan ssri, maoi, snri gibi inhibitörlerdir.

öncelikle teşhiniz için mutlaka uzman bir doktora muayene olmalısınız. ve uzmanınızın belirttiği ölçüler dahilinde ilacınızı düzenli olarak kullanmalısınız.

borderline olabilirsiniz. bunun üzerine sizin cipralex içmeniz hiçbir fayda sağlamayacaktır. duygu-durum bozukluğunu tetikleyen lustral' i görüp kullanmaya başladığınızda beyindeki nörotransmitter devreye girip saldırganlaşabilirsiniz.

bu bir asprin değildir, parasetamol değildir. tavsiye üzerine kullanılmaz. eczanelerde bunu reçetesiz satmamaları gerekirken millet theraflu ister gibi: "ver bi sipraleks kızım. bu aralar dünürler çok geriyor beni.. "tarzı konuşmaları duymak mümkün.

en iyi antidepresan diye bir şey yoktur. tanınıza göre size iyi gelecek antidepresanlar vardır.
Evin icinde kosarak 31 cekmek.

Bunun uzerine antidepresan tanimam.
doktorum bir ara bana üç yüzlük seroquel, paxil ve lustral' i bir arada verdi. yedi ay kadar içtim bunları. o yedi aylık evrenin bazı kısımlarını şu anda hatırlayamıyorum mesela. bu iyi mi, kötü bir olay mı, onu da bilmiyorum.
Her şey inanmakla başlıyor sanırım. Ben de hiçbir etki göstermeyen ilaçlardır. Belki etki gösterenini kullanmamışımdır. Söz konusu ilaçlar prozac, xanax. Xanax için uyumadan içersem rahatlıkla uyuyacağım söylenmişti doktorum tarafından dediği dozun 4 katını kullanmama rağmen yine uyuyamaıştım sonrada kullanmadım zaten.
ilaçlar uyuşturuyor. Doğal antidepresanlar,
Kulaklıkla çıkılan uzun yürüyüşler
Arabayla sabaha karşı yapılan seyahatler
Boş bir gün sevdiklerinle yaptığın uzun kahvaltılar
Orta seviye için rakı masası ve manzara
Hiçbiri iyi gelmezse eğer uzun bir uyku.
En iyiyi hala bulamadım.
Arada lustral seyahatlere çıkıyorum lakin uyutmuyor bile.
Yeşil reçeteli diazem filan diyorlar lakin o seviyeye henüz gelemedim.
Atarax. Bu ufak ilacin yaptiğini diğerleri yapamiyordu. Diğerleri baş agrisi ve mide bulantisi veriyordu çok.
hiç kullanmadım fakat ailemde cipralex'ten iyi etki alan var.
Gülüşü... Haha uyanmışım pardon güzel rüyaydı kaptırdım kendimi
manita kokusu .. şaka şaka ..
Cipralex, yalnız bende tek yan etkisi kilo kaybı oldu. Başladığım da kilom 52 civarıydı 43 kiloyu gördüm kısa sürede. Sonra tedavim bitti bıraktım, ama müthiş bir ilaçtı sıfır sıkıntı, üzüntü. Artık reçetesiz satılmıyor maalesef.
mecaz yapıyoruz demek, yapalım;
bence rammstein. bugün "keine lust" (böyle mi yazılıyor bilmiyorum) şarkısı eşliğinde başladığım yürüyüşü iki saat sonra tarkan ın sesinden "sevmekten kim usanır" dinleyerek bitirdim. arada neler olduysa çok da güzel geldi.
(bkz: inşirah suresi)
Hasbinallahu ve nimel vekil.
Yüzde 80 bitter çikolata.

günlük birkaç parça yeterli hem de.
En iyisinin amk. Şöyle katıla katıla bir kahkaha atamaz oluyor insan. Keza aynı şekilde üzülmeniz gereken yerde de "hiç sikimde değil" moduna sokuyor sizi. Ruhunuzu hapsediyor ama ne onunla ne de onsuz olmuyor. Hoff gerildim yine.
Xanax tabi ki. Antidepresanların real madrididir kendisi.
Çay ve küfür.