bugün

serçe parmağı veya anahtar yordamıyla kulağındaki sarımsı, turuncumsu pislikleri çıkarıp şahaseriyle kıvanç duyan insandır. bi süre sıkılır sürer bi yere o ayrı.
ordan ne çıkacağını bildiği halde merak eden zihniyetin ürünüdür. mukusludur bolcana.
herkesin yaptığını yapan insandır.. bir de burnunu sildikten sonra mendiline de bakar o..
kahramanimiz sayet otobüste ise yarattiğı sanat eserine hayranlıkla bakmasının ardından elinde bulunan bir tutam kulak pisliğini; kendisine tam konsantrasyonla imrenerek bakan insanlarin üzerine sürerek linç edilmesine sebebiyet verecek insandır.ayrica üzerine kulak pisliği süren bayanin bekaretinin bozulduğu psikolojiside bilinçaltına yerleşir.
çıkan şey ne kadar büyükse o kadar hoşuna gider .
Bunların diğer bir türleri de tuvalet kağıdıyla işini hallettikten sonra tuvalet kağıdına bakar.
bu kadar garipsenmesine hayret ettiğim adam..karıştırdıktan sonra bakmanın ya da bakmamanın hijyen açısından farklı sonuçlara gebe olduğunu düşünmüyorum ayrıca..

(bkz: çorabı çıkardıktan sonra koklamak)

ya da;

(bkz: sümkürdükten sonra selpağa bakmak)

gibi bir eylem..o kadar insani ki..

not:yapmayan insan sayısının da çok sınırlı olduğunu düşünüyorum bu arada..
paniğe gerek yoktur. esas bakmamak gariptir; hediye paketini açıp hediyeye bakmamaya benzer**

(bkz: bokumu göremiyorum üzülüyorum yahu)
"oraya buraya sürmesin de istediği her şeyi yapsın" diye düşünülür bu adam için.
sadece görünüş itibariyle insan olan adamdır aynı zamanda...
muhabbet sırasında bu eylemi yapan erkek türüdür. eylem yapılırken rahatlamış şekilde arkasına yaslanmıştır, rahat insan tipindedir güya. halbuki dışarıdan bakıldığında mide bulandırıcı bir kıro görünümü verir bu üçüncü tekil şahıslar.
içi dışı bir adamdır. ıyk mıyk demez anatomisini fizyolojisini gururla taşır benimser. aslandır o koçtur. allah kulağına kelebek kaçırmasın ...
güncel Önemli Başlıklar